Raadsheer

S c h a a k v e r e n i g i n g
♗ De Raadsheer
A m s t e r d a m
Anno 1922

Als er weer wordt geschaakt bij de Ontheemde Raadsheer, dan is de zomer alweer begonnen. Vandaar dat het toernooi dit keer maar eens het zomer 2021 toernooi heet. Op woensdag 23 juni dus, om 20.15 uur. Zoals altijd: 5 minuten pppp en iedereen is welkom.  Het deelnemeraantal loopt iets terug, maar dat (on)tij moeten we kunnen keren.  Toch?

Op 16 juni hebben we het toernooi het Lange Dagen Toernooi genoemd. Het was wel erg heet, in ieder geval bij mij in huis. Misschien verklaarde dat het tegenvallende aantal deelnemers. Of lag het weer aan dat vermaledijde voetbal? Nou ja, het betekende niet dat er geen - leuke - strijd was. Integendeel! Het luisterde allemaal erg nauw. Maar de winst ging dit keer naar een trouwe deelnemer voor wie dat - volgens mij - voor het eerst was: Wim Postema! Gefeliciteerd Wim, fantastisch gedaan en van harte gegund. Maar dat geldt natuurlijk altijd (dat gunnen dus) en ook voor de andere prijswinnaars. Jop werd tweede en met evenveel punten (maar een partij meer) vond het programma dat Bart derde was.

Hopelijk tot woensdag!