Raadsheer

S c h a a k v e r e n i g i n g
♗ De Raadsheer
A m s t e r d a m
Anno 1922

Tijdens deze langste dagen van het jaar is het vrijwel het gehele onlinetoernooi op de woensdag van 20.15 tot 22.15 nog licht buiten. Bijna het officiƫle begin van de zomer. Maar vanaf dan worden, onherroepelijk, de dagen alweer korter. Al is dat wel een wat zwartgallige blik op de dingen; voorlopig kunnen we dus het Lange Dagen Toernooi organiseren op 16 juni - weer voor iedereen toegankelijk.

Woensdag 9 juni werd het Tweede Juni toernooi gespeeld. Voor mij persoonlijk een schaaktechnisch dieptrieste avond, maar het was toch weer een leuke strijd. Het werd een duidelijke overwinning voor de mysterieuze Ollie B. Bommel. Eem score van 14 uit 16 en een tpr van 2462, dat liegt er niet niet om. Ramon kon het tij niet keren en moest genoegen nemen met een tweede plaats. Niet dat dat nou slecht is. Ook Bart was goed op dreef en een overtuigende derde plaats was toch een mooie prestatie.