Raadsheer

S c h a a k v e r e n i g i n g
♗ De Raadsheer
A m s t e r d a m
Anno 1922

Of het nu 5 mei is of niet, de Ontheemde Raadsheer gaat gewoon door. Sterker nog: het Bevrijdingstoernooi was heel erg leuk met een mooi aantal deelnemers en drie  debutanten, inclusief de winnaar.  "Ollie B Bommel" was een paar weken eerder lid geworden en speelde voor het eerst mee. Wie er onder deze naam schuil gaat heb ik nog niet kunnen ontdekken, maar het is wel een verrekte sterke speler. Met een score van 15 uit 18 de terechte winnaar. Hopelijk komt hij of zij terug en is Ramon er dan ook bij. Dat kan een interessante strijd worden. De enige die goed tegen Ollie speelde (en 2x won) was Jop, die sowieso een prima avond had en het zilver met verve binnenhaalde. Om het brons werd hevig gestreden en uiteindelijk liep Bart er mee weg. Alle drie gefeliciteerd! Ook een sterke debutant was "Magnusveste". Ook wie dit is weet ik niet, maar hij of zij viel net buiten de - overigens non-existente - prijzen. De derde debutante ging schuil onder de naam Watje5. Wie dat is weet ik wel: onze eigen Cilia! Ze moet nog even warmdraaien, maar hopelijk vond je het leuk Cilia en zien we je weer terug. Alle drie welkom, net als natuurlijk de andere deelnemers. 

Sinds jaar en dag organiseert de Raadsheer op Hemelvaartsdag een "live" snelschaaktoernooi bij La Vallade. Helaas kan dit voor het tweede jaar op rij niet doorgaan vanwege corona. Maar de avond ervoor spelen we wel het Hemelvaartsavond Toernooi. We hebben (bijna?) allemaal wel vrij de volgende dag, dus ik hoop op opnieuw een mooie deelname op woensdagavond 12 mei om 20.15 uur.  Zoals altijd is iedereen van harte welkom.