Raadsheer

S c h a a k v e r e n i g i n g
♗ De Raadsheer
A m s t e r d a m
Anno 1922

Op 28 april, dus daags na Koningsdag, werd het Koningshuis Toernooi gespeeld bij de Ontheemde Raadsheer. Ik kom er niet omheen om het te melden: het toernooi werd dit keer gewonnen door Gerie. Ramon was er niet, dat scheelt natuurlijk een slok op een borrel. Maar Gerie had ook blijkbaar zijn avond en alles liep goed voor hem. De tweede plaats was voor Bart en direct achter hem eindigde Jop. Met zijn drie├źn hadden ze een klein gaatje geslagen met de andere deelnemers. 

Ook op 5 mei, Bevrijdingsdag, wordt er gewoon om 20.15 uur gespeeld. Natuurlijk heet het toernooi dan het Bevrijdingstoernooi. Hopelijk pept deze bijzondere datum meer mensen op om eens mee te doen met deze leuke avond. Waarop, zoals gebruikelijk, iedereen welkom is. Als je nog geen lid bent van de Ontheemde Raadsheer, meld je dan van tevoren even aan. Maar als al die mensen die al wel lid zijn (42!) nu eens mee zouden doen.....

Hopelijk weer tot woensdag.