Raadsheer

S c h a a k v e r e n i g i n g
♗ De Raadsheer
A m s t e r d a m
Anno 1922

Op 21 april zijn we natuurlijk weer in het strijdperk getreden van de Ontheemde Raadsheer. Dit keer met een leuk aantal deelnemers, maar het kan natuurlijk nog leuker. Ramon was andermaal ongenaakbaar en won het toernooi opnieuw met duidelijke cijfers. Hartstikke goed Ramon. Helaas kan hij er de komende twee weken vanwege werk niet bij zijn. Ook het zilver leidt geen enkele twijfel: Jop was dit keer duidelijk "the best of the rest". De strijd om de derde plaats was spannend, maar uiteindelijk ging deze kluif naar Gerie, ondanks een beroerde "eerste helft". Voor het eerst (?) viel Bart eens niet in de prijzen, maar dat kan natuurlijk een keer gebeuren. Volgende week verwacht ik hem gewoon weer! Trouwens ook een mooie prestatie van Simon, die vooral in de eerste helft schitterde.

Het volgende toernooi is dan op 28 april. Tussen Koningsdag en de voormalige Koninginnedag, dus daarom is het toernooi het Koningshuis Toernooi genoemd. En dat voor een oude republikein. Om 20.15 uur is iedereen weer welkom.