Raadsheer

S c h a a k v e r e n i g i n g
♗ De Raadsheer
A m s t e r d a m
Anno 1922

Om te beginnen: Paul Maurice bedankt dat je iets geschreven hebt over het Lentetoernooi op 24 maart. Leuk ook dat je er een partij in hebt opgenomen.

Op 31 maart werd er ook weer gespeeld bij de Ontheemde Raadsheer. Helaas met een wat tegenvallend deelnemeraantal. Maar het was toch zeker een leuke avond. Aanvankelijk leek het gelijk op te gaan tussen Ramon en Bart, maar uiteindelijk werd het toch een duidelijke overwinning voor Ramon. Het zilver was voor Bart en het brons dit keer voor Jop. Na een leuke strijd! Gefeliciteerd allemaal. Vermeldenswaard is ook dat Simon in één van zijn ontmoetingen met Ramon wist te winnen! Daar ben ik wel jaloers op; mij lukt dat nooit.

Laten we hopen dat we op 7 april weer wat meer deelnemers hebben. Dan wordt het Post-Paas Toernooi gespeeld, zoals altijd om 20.15 uur. Iedereen is natuurlijk weer welkom. Liefst natuurlijk om mee te doen, maar ook als toeschouwer.