Raadsheer

S c h a a k v e r e n i g i n g
♗ De Raadsheer
A m s t e r d a m
Anno 1922

Voor degenen die misschien dachten dat Ramon aan het terugvallen is: niets is minder waar! Op 17 maart won Ramon overtuigend bij de Ontheemde Raadsheer. Maar niet zomaar: hij won al zijn partijen, 21 partijen, 21x gewonnen!  Dat is een ongelooflijk sterke prestatie, want vaak zit er toch een partij bij waar je remise moet toestaan of wat dan ook. Maar nu: niets van dat al.  Prachtig Ramon. Bart, die ook altijd sterk speelt, was wel knap tweede maar moest toch een behoorlijk gat ertussen  laten. Jop legde beslag op de derde plaats. Leuk was ook dat Paul Maurice weer eens van de partij was! 

Op 24 maart wordt opnieuw gespeeld. Uiteraard wordt dit toernooi het Lentetoernooi gedoopt.  Zelf ben ik (Gerie) er dit keer niet bij en ik kan ook niets voor de website en facebook schrijven. Misschien kan iemand anders dat wel doen?  Ik zal ook het toernooi van de week erna, op 31 maart, aanmaken. Dus pas op dat je volgende week met het juiste toernooi meedoet!