Raadsheer

S c h a a k v e r e n i g i n g
♗ De Raadsheer
A m s t e r d a m
Anno 1922

Op 3 maart werd, zoals elke woensdag, weer online en snel geschaakt bij de Ontheemde Raadsheer. En de ontknoping was toch een beetje een verrassing.  Bart was verschrikkelijk bezig en won het toernooi, zelfs nog voor de onverslaanbaar geachte Ramon. Dat is hij dus blijkbaar niet! Een prachtige prestatie Bart, gefeliciteerd. Ramon zat hem wel op de hielen en werd tweede. Op toch wel ruime afstand gevolgd door de nummer 3 van de avond: Ron. Allemaal gefeliciteerd en een leuke avond. Ook zagen we twee opvallende deelnemers: Arty123 (Arnold) en de geheimzinnige onon2009. Zou 2009 zijn of haar geboortjejaar zijn? Dat belooft dan nog wat. Maar beiden speelden helaas te weinig partijen om voor de hoofdprijzen mee te spelen. 

En natuurlijk gaan we gewoon door. Woensdag 10 maart spelen we het Maart 2021 toernooi 2. Ja sorry, mijn inspiratie voor naamgeving is een beetje aan het opraken. We blijven hopen op meer deelnemers. Want we zijn nog steeds aan huis gekluisterd en dan blijft dit een mooi alternatief.