Raadsheer

S c h a a k v e r e n i g i n g
♗ De Raadsheer
A m s t e r d a m
Anno 1922

Alweer een jaar coronacrisis. Geen fijne gedachte. Maar we gaan gewoon door met de Ontheemde Raadsheer. Op 3-3, dus 3 maart om 20.15, gaan we het Maart 2021 Toernooi 1  spelen. Ja, je moet toch wat om als naam te fungeren. Ik blijf oproepen om vooral mee te doen. Het is gewoon leuk. Zelfs als je slecht speelt, heb ik ervaren.

Op het pre-lente toernooi op 24 februari was Ramon weer duidelijk de sterkste. Niet dat hij echt alles won, maar toch wel het meeste. De strijd om het zilver was wel lang spannend, maar tegen het eind werd duidelijk dat die prijs naar Bart zou gaan. De derde prijs was uiteindelijk voor Jop. 

Op 3 maart gaan we dus opnieuw online snelschaken. Ik blijf toch hopen dat meer mensen ontdekken dat het leuk is om hieraan mee te doen.  Tot dan!

Gerie Opgenhaffen.