Raadsheer

S c h a a k v e r e n i g i n g
♗ De Raadsheer
A m s t e r d a m
Anno 1922

Het Sneeuwschuiversschaaktoernooi op 10 februari was leuk. Er waren iets meer mensen en we zagen ook weer eens enkele mensen terug die we al een tijdje niet in actie hadden gezien zoals Sieger en Victor. Bart was dit keer met afstand de sterkste - en de snelste. Een welverdiende eerste plaats. Het zilver ging naar Ron. Hij moest even zijn draai vinden, maar gaat nu in de kop meedraaien - zoals het hoort. De derde plaats ging op het laatste moment naar Gerie. Hij haalde in de laatste partij Sieger en Douwe Jan in. Maar dat neemt niet weg dat Sieger een prachtige prestatie geleverd heeft met de hoogste tpr van iedereen. Overigens geldt dat ook voor Douwe Jan.

Hopelijk gaan we dit herhalen of zelfs verbeteren op 17 februari. Je moet toch wat verzinnen; daarom heet het dit keer het Na de sneeuw-toernooi. Wat blijft gelden: hoe meer mensen hoe leuker dus hopelijk tot dan!