Raadsheer

S c h a a k v e r e n i g i n g
♗ De Raadsheer
A m s t e r d a m
Anno 1922
Toernooi uitlslag1
In de 'Ontheemde Raadsheer Arena' was ChessBear63 (iets minder bekend onder de naam Olaf Cliteur) de sterkste in het eerste Raadsheer on-line toernooi. Romenski 9 (Bart Romijn) werd tweede en Wipo (Wim Postema) derde.
 
Bart stond vrijwel het hele toernooi bovenaan maar werd aan het einde nog net verschalkt door Olaf. Een ware clubkampioen!! (grapje Ramon).
 
Met een aantal van 15 spelers en een totaal van 19 aanmelders was dit een prima opkomst voor zo'n eerste keer! Ik denk dat iedereen het naar zijn zin heeft gehad. Het was een leuk en spannend toernooi!
 
Volgende week is er weer een toernooi maar dan een wat bedaarder tempo: 10 minuten +5 seconden increment.  Aanvang 20:15, eindtijd ongeveer 22:30. Inschrijven vanaf 19:15
 
https://lichess.org/team/de-ontheemde-raadsheer