Raadsheer

S c h a a k v e r e n i g i n g
♗ De Raadsheer
A m s t e r d a m
Anno 1922

interne competitie

  • Interne competitie 2022-2023

    Eindstand

    Laatst aangepast: 14 juni 2023

    Nr Naam Punten Wa Gsp Gw Rm Vl Perc Kl Al
    1 Olaf Cliteur 1 2078,5 99 23 15 5 3 76,1 1 1W
    2 Harmen van der Ploeg 1 1631,67 98 20 6 12 2 60 -2 1Z
    3 Hans  Radder 1 1526,83 97 20 7 8 5 55 0 2W
    4 Maurice Dekker 3 1526 96 21 10 3 8 54,8 -1 2Z
    5 Gerie Opgenhaffen 1 1432,67 95 17 3 8 6 41,2 1 1W
    6 Bert Bergshoeff 2 1428,5 94 20 6 7 7 47,5 0 1Z
    7 Bart Romijn 1 1405,17 93 18 4 9 5 47,2 0 1Z
    8 Jaap Loos 2 1385,67 92 23 8 4 11 43,5 -1 2Z
    9 Rinus Koevoets 2 1310,5 91 20 8 7 5 57,5 0 1Z
    10 Douwe Jan Veltheer 2 1287,17 90 15 5 7 3 56,7 -1 1W
    11 Wim Postema 1 1265,5 89 14 7 1 6 53,6 2 2W
    12 Cilia van der Kamp 3 1160,83 88 11 3 3 5 40,9 1 1W
    13 Rob Baas 3 1075,17 87 20 6 4 10 40 0 1W
    14 Victor Bartman 2 1057,5 86 24 8 6 10 45,8 0 1Z
    15 Pepijn Streng 2 1025,67 85 11 7 1 3 68,2 1 2W
    16 Jeroen Visser 3 1021,5 84 13 7 3 3 65,4 1 1W
    17 Henny Heima 2 999 83 24 5 9 10 39,6 0 1Z
    18 Peter Bosschieter 2 947 82 13 6 4 3 61,5 -1 2Z
    19 Reitze Brouwer 2 921 81 11 4 6 1 63,6 -1 1Z
    20 Rob van Slooten 2 906,5 80 15 3 8 4 46,7 -1 1Z
    21 Jeroen Goedhart 1 837,17 79 4 3 1 0 87,5 2 1W
    22 Egecan Cesur 2 828,83 78 9 4 2 3 55,6 -1 1Z
    23 Gerben Houba 3 771 77 10 5 1 4 55 0 1W
    24 Titus Scholten 3 687,67 76 7 4 0 3 57,1 1 2W
    25 Willem Toutenhoofd 3 663 75 15 4 2 9 33,3 -1 1Z
    26 Alexander Boelen 1 660,33 74 7 4 0 3 57,1 -1 2Z
    27 Piet Hofstee 2 654,83 73 11 3 6 2 54,5 -1 1Z
    28 Louis van Staden ten Brink 2 574,5 72 15 5 1 9 36,7 1 1W
    29 Joppe Bolderman 2 533,83 71 6 4 1 1 75 0 1W
    30 Fred van Engen 3 492,83 70 15 3 1 11 23,3 -1 1W
    31 Vincent Visser 1 414 69 2 2 0 0 100 0 1W
    32 Jonas Dornieden 1 395,67 68 2 2 0 0 100 0 1Z
    33 Maarten van Loggem 3 378,67 67 13 1 4 8 23,1 -1 1Z
    34 Marco van Wijk 2 369 66 4 3 0 1 75 -2 1Z
    35 Hein van der Kroon 3 330,5 65 19 2 2 15 15,8 1 1W
    36 Maurice Buzink 3 307 64 6 3 0 3 50 2 2W
    37 Alex Burgers 3 299,5 63 5 2 1 2 50 1 2W
    38 Arthur Hoogeboom 1 219 61 1 1 0 0 100 -1 1Z
    39 Mustapha Yahia 1 216 60 1 1 0 0 100 1 1W
    40 Aeron Yung 3 207 59 2 1 0 1 50 0 1W
    41 Ben Heideveld 2 205 58 1 1 0 0 100 1 1W
    42 Wiebe Hoving 2 199 57 1 1 0 0 100 1 1W
    46 Marouene Sfar Gandowra 3 198 56 1 1 0 0 100 -1 1Z
    44 Jim van der Valk Bouman 2 193 55 1 1 0 0 100 -1 1Z
    45 Mienuk van Osnabrugge 1 181 54 1 1 0 0 100 -1 1Z
    46 Morris van Rassel 3 176 53 1 1 0 0 100 1 1W
    47 Paul Ducarme 3 169 52 1 1 0 0 100 -1 1Z
    48 Laurens Nette 3 165 51 3 1 0 2 33,3 1 2W
    49 Melle Heij 3 143 50 1 0 1 0 50 1 1W
    50 Onur Cesur 3 80 40 1 0 0 1 0 1 1W
    51 Mario Muroni 3 78 39 1 0 0 1 0 -1 1Z
    52 Christina Walet 3 76 38 1 0 0 1 0 1 1W
    53 Rocco Rosetti 3 74 37 1 0 0 1 0 -1 1Z
    54 Peter de Leeuwe 2 72 36 1 0 0 1 0 1 1W
    55 Peter Voets 2 70 35 1 0 0 1 0 -1 1Z

     

    Stand per groep

    Groep 1   Groep 2   Groep 3
    1 Olaf Cliteur   1 Bert Bergshoeff   1 Maurice Dekker
    2 Harmen van der Ploeg   2 Jaap Loos   2 Cilia van der Kamp
    3 Hans Radder   3 Rinus Koevoets   3 Rob Baas
    4 Gerie Opgenhaffen   4 Douwe Jan Veltheer   4 Jeroen Visser
    5 Bart Romijn   5 Victor Bartman   5 Gerben Houba
    6 Wim Postema   6 Pepijn Streng   6 Titus Scholten
    7 Jeroen Goedhart   7 Henny Heima   7 Willem Toutenhoofd
    8 Alexander Boelen   8 Peter Bosschieter   8 Fred van Engen
    9 Vincent Visser   9 Reitze Brouwer   9 Maarten van Loggem
    10 Jonas Dornieden   10 Rob van Slooten   10 Hein van der Kroon
    11 Arthur Hoogeboom   11 Egecan Cesur   11 Maurice Buzink
    12 Mustapha Yahia   12 Piet Hofstee   12 Alex Burgers
    13 Mienuk van Osnabrugge   13 Louis van Staden ten Brink   13 Aeron Young
          14 Joppe Bolderman   14 Marouene Sfar Gandowra
          15 Marco van Wijk   15 Morris van Rassel
          16 Ben Heideveld   16 Paul Ducarne
          17 Wiebe Hoving   17 Laurens Nette
          18 Jim van der Valk Bouman   18 Melle Heij
          19 Peter de Leeuwe   19 Onur Cesur
          20 Peter Voets   20 Mario Muroni
                21 Christina Walet
                22 Rocco Rosetti

    Uitslagen

    Ronde 31, 14 juni 2023

    Wit   Zwart Uitslag
    Gerie Opgenhaffen 1 - Bert Bergshoeff 2 ½-½
    Hans  Radder 1 - Maurice Dekker 3 0-1
    Douwe Jan Veltheer 2 - Jaap Loos 2 0-1
    Jeroen Visser 3 - Peter Bosschieter 2 ½-½
    Jeroen Goedhart 1 - Victor Bartman 2 1-0
    Pepijn Streng 2 - Henny Heima 2 1-0
    Cilia van der Kamp 3 - Rinus Koevoets 2 0-1
    Fred van Engen 3 - Rob van Slooten 2 0-1
    Rob Baas 3 - Maarten van Loggem 3 1-0
    Louis van Staden ten Brink 2 - Alexander Boelen 1 0-1
    Hein van der Kroon 3 - Piet Hofstee 2 ½-½

    Ronde 30, 7 juni 2023

    Olaf Cliteur 1 - Harmen van der Ploeg 1 0-1
    Hans  Radder 1 - Gerie Opgenhaffen 1 ½-½
    Rinus Koevoets 2 - Maurice Dekker 3 0-1
    Victor Bartman 2 - Jaap Loos 2 1-0
    Pepijn Streng 2 - Marco van Wijk 2 1-0
    Henny Heima 2 - Fred van Engen 3 ½-½
    Bert Bergshoeff 2 - Cilia van der Kamp 3 ½-½
    Maurice Buzink 3 - Peter Bosschieter 2 0-1
    Alex Burgers 3 - Hein van der Kroon 3 1-0

    Ronde 29, 31 mei 2023

    Gerie Opgenhaffen 1 - Olaf Cliteur 1 0-1
    Harmen van der Ploeg 1 - Hans  Radder 1 ½-½
    Rinus Koevoets 2 - Rob Baas 3 1-0
    Peter Bosschieter 2 - Henny Heima 2 ½-½
    Victor Bartman 2 - Hein van der Kroon 3 1-0
    Jaap Loos 2 - Bart Romijn 1 1-0
    Maarten van Loggem 3 - Fred van Engen 3 0-1
    Maurice Dekker 3 - Bert Bergshoeff 2 0-1
    Marco van Wijk 2 - Louis van Staden ten Brink 2 1-0
    Gerben Houba 3   Oneven                        

     

    Ronde 28, 17 mei 2023

    Wit   Zwart Uitslag
    Olaf Cliteur 1 - Arthur Hoogeboom 1 0-1
    Henny Heima 2 - Victor Bartman 2 ½-½
    Bert Bergshoeff 2 - Rinus Koevoets 2 ½-½
    Rob Baas 3 - Jeroen Visser 3 0-1
    Maarten van Loggem 3 - Louis van Staden ten Brink 2 ½-½
    Hein van der Kroon 3 - Willem Toutenhoofd 3 0-1
    Maurice Dekker 3 - Harmen van der Ploeg 1 ½-½

    Ronde 27, 10 mei 2023

    Wit   Zwart Uitslag
    Peter Bosschieter 2 - Victor Bartman 2 1-0
    Cilia van der Kamp 3 - Rob Baas 3 ½-½
    Jaap Loos 2 - Maurice Dekker 3 0-1
    Fred van Engen 3 - Jeroen Visser 3 0-1
    Gerben Houba 3 - Marco van Wijk 2 0-1
    Bert Bergshoeff 2 - Olaf Cliteur 1 0-1

    Ronde 26, 3 mei 2023

    Wit   Zwart Uitslag
    Olaf Cliteur 1 - Jaap Loos 2 1-0
    Harmen van der Ploeg 1 - Bert Bergshoeff 2 ½-½
    Rinus Koevoets 2 - Gerie Opgenhaffen 1 1-0
    Bart Romijn 1 - Hans  Radder 1 1-0
    Victor Bartman 2 - Rob Baas 3 ½-½
    Rob van Slooten 2 - Peter Bosschieter 2 ½-½
    Henny Heima 2 - Pepijn Streng 2 0-1
    Louis van Staden ten Brink 2 - Alexander Boelen 1 0-1
    Hein van der Kroon 3 - Maarten van Loggem 3 ½-½
    Cilia van der Kamp 3   Oneven                        

    Ronde 25, 26 april 2023

    Wit   Zwart Uitslag
    Gerie Opgenhaffen 1 - Harmen van der Ploeg 1 ½-½
    Hans  Radder 1 - Olaf Cliteur 1 0-1
    Jeroen Visser 3 - Victor Bartman 2 ½-½
    Pepijn Streng 2 - Fred van Engen 3 1-0
    Titus Scholten 3 - Gerben Houba 3 1-0
    Cilia van der Kamp 3 - Henny Heima 2 1-0
    Bert Bergshoeff 2 - Jaap Loos 2 1-0
    Rob Baas 3 - Rob van Slooten 2 1-0
    Alex Burgers 3 - Maarten van Loggem 3 ½-½

    Ronde 24, 19 april 2023

    Wit   Zwart Uitslag
    Gerie Opgenhaffen 1 - Hans  Radder 1 1-0
    Rinus Koevoets 2 - Pepijn Streng 2 1-0
    Wim Postema 1 - Harmen van der Ploeg 1 0-1
    Alexander Boelen 1 - Jeroen Goedhart 1 0-1
    Victor Bartman 2 - Marco van Wijk 2 0-1
    Maarten van Loggem 3   Oneven                        

    Ronde 23, 12 april 2023

    Wit   Zwart Uitslag
    Harmen van der Ploeg 1 - Olaf Cliteur 1 ½-½
    Wim Postema 1 - Hans  Radder 1 0-1
    Bart Romijn 1 - Douwe Jan Veltheer 2 ½-½
    Jeroen Visser 3 - Alex Burgers 3 1-0
    Rob van Slooten 2 - Rinus Koevoets 2 ½-½
    Willem Toutenhoofd 3 - Fred van Engen 3 0-1
    Jeroen Goedhart 1 - Louis van Staden ten Brink 2 1-0
    Jaap Loos 2 - Cilia van der Kamp 3 1-0
    Henny Heima 2 - Rob Baas 3 1-0
    Gerben Houba 3 - Victor Bartman 2 0-1
    Peter Bosschieter 2 - Oneven                        

    Ronde 22, 29 maart 2023

    Wit   Zwart Uitslag
    Olaf Cliteur 1 - Gerie Opgenhaffen 1 1-0
    Harmen van der Ploeg 1 - Reitze Brouwer 2 1-0
    Douwe Jan Veltheer 2 - Rob van Slooten 2 ½-½
    Victor Bartman 2 - Henny Heima 2 0-1
    Maarten van Loggem 3 - Peter Bosschieter 2 0-1
    Piet Hofstee 2 - Pepijn Streng 2 ½-½

    Ronde 21, 22 maart 2023

    Wit   Zwart Uitslag
    Hans  Radder 1 - Harmen van der Ploeg 1 ½-½
    Peter Bosschieter 2 - Hein van der Kroon 3 1-0
    Victor Bartman 2 - Rinus Koevoets 2 ½-½
    Rob van Slooten 2 - Henny Heima 2 1-0
    Pepijn Streng 2 - Jeroen Visser 3 1-0
    Jaap Loos 2 - Douwe Jan Veltheer 2 0-1
    Maurice Dekker 3 - Bart Romijn 1 ½-½
    Reitze Brouwer 2 - Bert Bergshoeff 2 ½-½
    Alex Burgers 3 - Willem Toutenhoofd 3 1-0
    Melle Heij 3 - Rob Baas 3 ½-½

    Ronde 20, 8 maart 2023

    Wit   Zwart Uitslag
    Olaf Cliteur 1 - Bart Romijn 1 1-0
    Gerie Opgenhaffen 1 - Jaap Loos 2 ½-½
    Cilia van der Kamp 3 - Reitze Brouwer 2 0-1
    Fred van Engen 3 - Victor Bartman 2 0-1
    Bert Bergshoeff 2 - Maurice Dekker 3 0-1
    Louis van Staden ten Brink 2 - Willem Toutenhoofd 3 0-1
    Hein van der Kroon 3 - Alex Burgers 3 1-0

    Ronde 19, 1 maart 2023

    Wit   Zwart Uitslag
    Hans  Radder 1 - Bert Bergshoeff 2 1-0
    Rinus Koevoets 2 - Reitze Brouwer 2 ½-½
    Bart Romijn 1 - Jaap Loos 2 ½-½
    Victor Bartman 2 - Rob van Slooten 2 ½-½
    Willem Toutenhoofd 3 - Hein van der Kroon 3 1-0
    Henny Heima 2 - Piet Hofstee 2 ½-½
    Rob Baas 3 - Gerben Houba 3 0-1
    Maurice Dekker 3 - Douwe Jan Veltheer 2 0-1

     

    Ronde 18, 22 februari 2023

    Willem Toutenhoofd 3 - Henny Heima 2 0-1
    Jaap Loos 2 - Olaf Cliteur 1 0-1
    Joppe Bolderman 2 - Maarten van Loggem 3 1-0
    Rob Baas 3 - Wim Postema 1 0-1
    Louis van Staden ten Brink 2 - Fred van Engen 3 1-0
    Hein van der Kroon 3 - Pepijn Streng 2 0-1
    Piet Hofstee 2 - Maurice Dekker 3 ½-½
    Ben Heideveld 2 - Rinus Koevoets 2 1-0
    Mustapha Yahia 1 - Bart Romijn 1 1-0

     

    Ronde 17, 15 februari 2023

    Wit   Zwart Uitslag
    Olaf Cliteur 1 - Rob Baas 3 1-0
    Douwe Jan Veltheer 2 - Hans  Radder 1 ½-½
    Jeroen Visser 3 - Alexander Boelen 1 1-0
    Henny Heima 2 - Victor Bartman 2 0-1
    Fred van Engen 3 - Hein van der Kroon 3 0-1
    Gerben Houba 3 - Harmen van der Ploeg 1 ½-½
    Maarten van Loggem 3 - Willem Toutenhoofd 3 ½-½

    Ronde 16, 8 februari 2023

    Wit   Zwart Uitslag
    Hans  Radder 1 - Bart Romijn 1 ½-½
    Harmen van der Ploeg 1 - Gerie Opgenhaffen 1 ½-½
    Rinus Koevoets 2 - Louis van Staden ten Brink 2 1-0
    Wim Postema 1 - Olaf Cliteur 1 ½-½
    Alexander Boelen 1 - Mienuk van Osnabrugge 1 0-1
    Fred van Engen 3 - Joppe Bolderman 2 0-1
    Hein van der Kroon 3 - Henny Heima 2 0-1
    Reitze Brouwer 2 - Douwe Jan Veltheer 2 1-0
    Maurice Buzink 3 - Paul Ducarme 3 0-1

    Ronde 15, 25 januari 2023

    Wit   Zwart Uitslag
    Hans  Radder 1 - Egecan Cesur 2 1-0
    Harmen van der Ploeg 1 - Wim Postema 1 0-1
    Bart Romijn 1 - Olaf Cliteur 1 ½-½
    Jeroen Visser 3 - Marouene Sfar Gandowra 3 0-1
    Willem Toutenhoofd 3 - Joppe Bolderman 2 0-1
    Titus Scholten 3 - Douwe Jan Veltheer 2 0-1
    Bert Bergshoeff 2 - Piet Hofstee 2 1-0
    Louis van Staden ten Brink 2 - Rob van Slooten 2 1-0
    Maurice Dekker 3 - Jaap Loos 2 0-1
    Morris van Rassel 3 - Fred van Engen 3 1-0

    Ronde 14, 18 januari 2023

    Wit   Zwart Uitslag
    Olaf Cliteur 1 - Hans  Radder 1 1-0
    Bart Romijn 1 - Bert Bergshoeff 2 ½-½
    Victor Bartman 2 - Gerben Houba 3 0-1
    Rob van Slooten 2 - Reitze Brouwer 2 ½-½
    Willem Toutenhoofd 3 - Jeroen Visser 3 0-1
    Jaap Loos 2 - Harmen van der Ploeg 1 1-0
    Fred van Engen 3 - Henny Heima 2 0-1
    Maarten van Loggem 3 - Hein van der Kroon 3 1-0
    Piet Hofstee 2   Oneven                        

     

    Ronde 13, 11 januari 2023

    Wit   Zwart Uitslag
    Gerie Opgenhaffen 1 - Olaf Cliteur 1 0-1
    Wim Postema 1 - Maurice Dekker 3 1-0
    Douwe Jan Veltheer 2 - Jaap Loos 2 ½-½
    Bert Bergshoeff 2 - Fred van Engen 3 1-0
    Rob Baas 3 - Bart Romijn 1 0-1
    Reitze Brouwer 2 - Rinus Koevoets 2 1-0
    Hans  Radder 1   Oneven                        

    Ronde 12, 21 december 2022

    Wit   Zwart Uitslag
    Olaf Cliteur 1 - Maurice Dekker 3 1-0
    Hans  Radder 1 - Wim Postema 1 1-0
    Jaap Loos 2 - Victor Bartman 2 1-0
    Henny Heima 2 - Louis van Staden ten Brink 2 0-1
    Rob Baas 3 - Harmen van der Ploeg 1 ½-½
    Hein van der Kroon 3 - Jeroen Visser 3 0-1

    Ronde 11, 14 december 2022

    Wit   Zwart Uitslag
    Harmen van der Ploeg 1 - Hans  Radder 1 ½-½
    Rinus Koevoets 2 - Bert Bergshoeff 2 1-0
    Wim Postema 1 - Titus Scholten 3 1-0
    Egecan Cesur 2 - Douwe Jan Veltheer 2 ½-½
    Henny Heima 2 - Jaap Loos 2 0-1
    Fred van Engen 3 - Willem Toutenhoofd 3 1-0
    Maurice Dekker 3 - Gerie Opgenhaffen 1 1-0

    Ronde 10, 7 december 2022

    Wit   Zwart Uitslag
    Douwe Jan Veltheer 2 - Rinus Koevoets 2 ½-½
    Bart Romijn 1 - Harmen van der Ploeg 1 ½-½
    Rob van Slooten 2 - Wim Postema 1 0-1
    Titus Scholten 3 - Rob Baas 3 1-0
    Jaap Loos 2 - Bert Bergshoeff 2 0-1
    Joppe Bolderman 2 - Henny Heima 2 ½-½
    Louis van Staden ten Brink 2 - Hein van der Kroon 3 1-0
    Maurice Dekker 3 - Hans  Radder 1 0-1
    Piet Hofstee 2 - Maurice Buzink 3 1-0
    Willem Toutenhoofd 3 - Oneven                        

     

    Ronde 9, 23 november 2022

    Wit   Zwart Uitslag
    Rinus Koevoets 2 - Fred van Engen 3 1-0
    Victor Bartman 2 - Willem Toutenhoofd 3 1-0
    Henny Heima 2 - Maurice Dekker 3 0-1
    Rob Baas 3 - Maarten van Loggem 3 1-0
    Olaf Cliteur 1   Oneven                        

     

    Ronde 8, 16 november 2022

    Wit   Zwart Uitslag
    Olaf Cliteur 1 - Titus Scholten 3 1-0
    Gerie Opgenhaffen 1 - Henny Heima 2 1-0
    Jeroen Goedhart 1 - Peter Bosschieter 2 ½-½
    Jaap Loos 2 - Egecan Cesur 2 0-1
    Joppe Bolderman 2 - Maurice Buzink 3 0-1
    Bert Bergshoeff 2 - Maarten van Loggem 3 1-0
    Louis van Staden ten Brink 2 - Victor Bartman 2 0-1
    Maurice Dekker 3 - Rob Baas 3 1-0
    Cilia van der Kamp 3   Oneven                        

     

    Ronde 7, 9 november 2022

    Wit   Zwart Uitslag
    Hans  Radder 1 - Olaf Cliteur 1 1-0
    Wim Postema 1 - Joppe Bolderman 2 0-1
    Bart Romijn 1 - Gerie Opgenhaffen 1 ½-½
    Peter Bosschieter 2 - Piet Hofstee 2 0-1
    Egecan Cesur 2 - Victor Bartman 2 1-0
    Hein van der Kroon 3 - Douwe Jan Veltheer 2 0-1
    Reitze Brouwer 2 - Rob van Slooten 2 ½-½
    Maurice Buzink 3 - Mario Muroni 3 1-0
    Aeron Yung 3 - Rinus Koevoets 2 1-0
    Onur Cesur 3 - Cilia van der Kamp 3 0-1
    Christina Walet 3 - Gerben Houba 3 0-1

     

    Ronde 6, 26 oktober 2022

    Wit   Zwart Uitslag
    Olaf Cliteur 1 - Gerie Opgenhaffen 1 ½-½
    Hans  Radder 1 - Jaap Loos 2 1-0
    Harmen van der Ploeg 1 - Maurice Dekker 3 1-0
    Victor Bartman 2 - Wim Postema 1 0-1
    Willem Toutenhoofd 3 - Rocco Rosetti 3 1-0
    Pepijn Streng 2 - Bert Bergshoeff 2 1-0
    Titus Scholten 3 - Bart Romijn 1 1-0
    Henny Heima 2 - Reitze Brouwer 2 ½-½
    Gerben Houba 3 - Rob Baas 3 0-1
    Maarten van Loggem 3 - Rinus Koevoets 2 0-1
    Piet Hofstee 2 - Egecan Cesur 2 ½-½
    Laurens Nette 3 - Hein van der Kroon 3 1-0

     

    Ronde 5, 19 oktober 2022

    Wit   Zwart Uitslag
    Olaf Cliteur 1 - Harmen van der Ploeg 1 ½-½
    Gerie Opgenhaffen 1 - Rob van Slooten 2 1-0
    Rinus Koevoets 2 - Willem Toutenhoofd 3 ½-½
    Bart Romijn 1 - Henny Heima 2 1-0
    Jeroen Visser 3 - Maurice Dekker 3 0-1
    Egecan Cesur 2 - Pepijn Streng 2 1-0
    Jaap Loos 2 - Alexander Boelen 1 0-1
    Rob Baas 3 - Cilia van der Kamp 3 1-0
    Laurens Nette 3 - Louis van Staden ten Brink 2 0-1
    Wiebe Hoving 2 - Victor Bartman 2 1-0
    Wim Postema 1 - Oneven                        

     

    Ronde 4, 12 oktober 2022

    Wit   Zwart Uitslag
    Douwe Jan Veltheer 2 - Piet Hofstee 2 ½-½
    Rob van Slooten 2 - Bart Romijn 1 ½-½
    Cilia van der Kamp 3 - Jaap Loos 2 ½-½
    Gerben Houba 3 - Aeron Yung 3 1-0
    Bert Bergshoeff 2 - Rinus Koevoets 2 ½-½
    Rob Baas 3 - Willem Toutenhoofd 3 1-0
    Hein van der Kroon 3 - Egecan Cesur 2 0-1
    Maurice Dekker 3 - Peter Bosschieter 2 1-0
    Reitze Brouwer 2 - Hans  Radder 1 ½-½
    Harmen van der Ploeg 1   Oneven                        

    Ronde 3, 5 oktober 2022

    Gerie Opgenhaffen 1 - Jonas Dornieden 1 0-1
    Bart Romijn 1 - Wim Postema 1 1-0
    Peter Bosschieter 2 - Olaf Cliteur 1 0-1
    Victor Bartman 2 - Harmen van der Ploeg 1 0-1
    Pepijn Streng 2 - Jim van der Valk Bouman 2 0-1
    Henny Heima 2 - Rob van Slooten 2 ½-½
    Peter de Leeuwe 2 - Gerben Houba 3 0-1
    Piet Hofstee 2 - Hein van der Kroon 3 1-0

     

    Ronde 2, 28 september 2022

    Olaf Cliteur 1 - Bart Romijn 1 1-0
    Rinus Koevoets 2 - Victor Bartman 2 0-1
    Wim Postema 1 - Bert Bergshoeff 2 1-0
    Jeroen Visser 3 - Henny Heima 2 ½-½
    Peter Bosschieter 2 - Cilia van der Kamp 3 1-0
    Egecan Cesur 2 - Paul Maurice Dekker 3 0-1
    Willem Toutenhoofd 3 - Titus Scholten 3 0-1
    Jaap Loos 2 - Louis van Staden ten Brink 2 1-0
    Vincent Visser 1 - Douwe Jan Veltheer 2 1-0
    Maurice Buzink 3 - Maarten van Loggem 3 1-0
    Gerie Opgenhaffen 1   Oneven                        

     

    Ronde 1, 14 september 2022

    Harmen van der Ploeg 1 - Jaap Loos 2 1-0
    Wim Postema 1 - Peter Bosschieter 2 0-1
    Douwe Jan Veltheer 2 - Laurens Nette 3 1-0
    Alexander Boelen 1 - Peter Voets 2 1-0
    Victor Bartman 2 - Gerie Opgenhaffen 1 ½-½
    Rob van Slooten 2 - Rob Baas 3 1-0
    Cilia van der Kamp 3 - Egecan Cesur 2 1-0
    Henny Heima 2 - Hans  Radder 1 ½-½
    Bert Bergshoeff 2 - Vincent Visser 1 0-1
    Louis van Staden ten Brink 2 - Jeroen Visser 3 0-1
    Hein van der Kroon 3 - Reitze Brouwer 2 0-1
    Paul Maurice Dekker 3 - Olaf Cliteur 1 0-1
    Jonas Dornieden 1 - Piet Hofstee 2 1-0
    Bart Romijn 1   Oneven                        

     

  • Interne competitie 2023-2024

    Stand na de 27e ronde

    Laatst aangepast: 17 april 2024

    Nr Naam Punten Gsp Gw Rm Vl Perc Kl Al
    1 Olaf Cliteur 1 1598,67 20 8 11 1 67,5 0 1Z
    2 Hans  Radder 1 1344,67 16 9 3 4 65,6 0 1Z
    3 Gerie Opgenhaffen 2 1313,5 13 5 4 4 53,8 1 1Z
    4 Wim Postema 1 1261,5 13 10 1 2 80,8 -1 1W
    5 Pepijn Streng 3 1172 20 8 5 7 52,5 0 1Z
    6 Bart Romijn 2 1141,17 12 4 5 3 54,2 0 1Z
    7 Rinus Koevoets 2 1119 12 6 1 5 54,2 0 1Z
    8 Harmen van der Ploeg 1 1119 16 5 5 6 46,9 -2 2Z
    9 Jaap Loos 2 1083,33 22 7 6 9 45,5 0 1W
    10 Bert Bergshoeff 1 1081,67 24 8 8 8 50 0 1W
    11 Rob van Slooten 2 1051,5 18 5 8 5 50 -2 2Z
    12 Simon Bouwhuis 3 1031,67 19 4 10 5 47,4 1 2W
    13 Douwe Jan Veltheer 2 1006 12 4 7 1 62,5 0 1W
    14 Henny Heima 2 951 19 7 4 8 47,4 -1 1Z
    15 Victor Bartman 3 878,33 18 5 8 5 50 0 1Z
    16 Gerben Houba 3 849,33 13 5 6 2 61,5 1 1Z
    17 Mustapha Yahia 1 753,83 5 3 2 0 80 -1 1W
    18 Piet Hofstee 2 694,5 9 3 4 2 55,6 -1 1Z
    19 Fred van Engen 3 559,5 11 3 3 5 40,9 1 1W
    20 Alexander Boelen 1 548 3 3 0 0 100 1 2W
    21 Peter Bosschieter 2 526,33 6 3 0 3 50 0 1W
    22 Louis van Staden ten Brink 2 499 8 5 0 3 62,5 0 1Z
    23 Jeroen Goedhart 1 469 3 2 0 1 66,7 -1 2Z
    24 Rob Baas 3 464 12 3 0 9 25 0 1Z
    25 Cilia van der Kamp 3 460 3 0 1 2 16,7 -1 1W
    26 Jeroen Visser 3 357,83 6 0 3 3 25 0 1W
    27 Anjo Vlug 2 342,5 2 1 1 0 75 0 1W
    28 Marco van Wijk 3 323,67 2 1 1 0 75 0 1W
    29 Hein van der Kroon 3 305 13 1 3 9 19,2 -1 1W
    30 Albert Kooiker 3 298 8 3 0 5 37,5 0 1W
    31 Reitze Brouwer 2 291 2 1 0 1 50 0 1Z
    32 Maarten van Loggem 3 277 6 2 1 3 41,7 0 1W
    33 Wim Pouw 3 258 6 2 0 4 33,3 0 1W
    34 Julian Feenstra 3 254 3 2 0 1 66,7 1 1Z
    35 Frans Altena 3 188 3 1 0 2 33,3 -1 1Z
    36 Edwin Velzel 3 186 1 1 0 0 100 -1 1Z
    37 Edward Veuger 3 182 2 1 0 1 50 2 2W
    38 Kees Straks 2 166 2 1 0 1 50 0 1Z
    39 Reggie Hensen 3 142 1 0 1 0 50 1 1W
    40 Titus Scholten 2 92 1 0 0 1 0 -1 1Z
    41 Rob Maaswinkel 3 86 1 0 0 1 0 1 1W
    42 Wester Velzel 2 84 1 0 0 1 0 1 1W
    43 Juri de Wolf 3 82 1 0 0 1 0 1 1W
    44 Paul Winnubst 2 80 1 0 0 1 0 -1 1Z
    45 Henk van Benthem 3 78 1 0 0 1 0 1 1W
    46 Bogna Kula 3 76 1 0 0 1 0 -1 1Z
    47 Winter Wieringa 3 74 1 0 0 1 0 1 1W
    48 Louis Berger 3 72 1 0 0 1 0 1 1W
    49 David Noordberg 3 70 1 0 0 1 0 1 1W
    50 Diederik Blokhuis 3 68 1 0 0 1 0 1 1W
    51 Joppe Bolderman 2 66 1 0 0 1 0 -1 1Z

     

    Stand per groep

    Groep 1   Groep 2   Groep 3
    1 Olaf Cliteur   1 Gerie Opgenhaffen   1 Pepijn Streng
    2 Hans Radder   2 Bart Romijn   2 Simon Bouwhuis
    3 Wim Postema   3 Rinus Koevoets   3 Victor Bartman
    4 Harmen van der Ploeg   4 Jaap Loos   4 Gerben Houba
    5 Bert Bergshoeff   5 Rob van Slooten   5 Fred van Engen
    6 Mustapha Yahia   6 Douwe Jan Veltheer   6 Rob Baas
    7 Alexander Boelen   7 Henny Heima   7 Cilia van der Kamp
    8 Jeroen Goedhart   8 Piet Hofstee   8 Jeroen Visser
          9 Peter Bosschieter   9 Marco van Wijk
          10 Louis van Staden ten Brink   10 Hein van der Kroon
          11 Anjo Vlug   11 Albert Kooiker
          12 Reitze Brouwer   12 Maarten van Loggem
          13 Kees Straks   13 Wim Pouw
          14 Titus Scholten   14 Julian Feenstra
          15 Wester Velzel   15 Frans Altena
          16 Paul Winnubst   16 Edwin Velzel
          17 Joppe Bolderman   17 Edward Veuger
                18 Reggie Hensen
                19 Rob Maaswinkel
                20 Juri de Wolf
                21 Henk van Benthem
                22 Bogna Kula
                23 Winter Wieringa
                24 Louis Berger
                25 David Noordberg
                26 Diederik Blokhuis

     

    Uitslagen

    Ronde 27, 17 april 2024

    Wit   Zwart Uitslag
    Bert Bergshoeff 1 - Rob Baas 3 1-0
    Jaap Loos 2 - Harmen van der Ploeg 1 0-1
    Wim Postema 1 - Hans  Radder 1 1-0
    Fred van Engen 3 - Henny Heima 2 0-1
    Simon Bouwhuis 3 - Olaf Cliteur 1 ½-½

    Ronde 26, 10 april 2024

    Wit   Zwart Uitslag
    Jeroen Visser 3 - Bert Bergshoeff 1 ½-½
    Henny Heima 2 - Bart Romijn 2 0-1
    Maarten van Loggem 3 - Piet Hofstee 2 ½-½
    Hein van der Kroon 3 - Gerben Houba 3 0-1
    Mustapha Yahia 1 - Harmen van der Ploeg 1 ½-½
    Simon Bouwhuis 3 - Jaap Loos 2 1-0
    Winter Wieringa 3 - Fred van Engen 3 0-1

    Ronde 25, 3 april 2024

    Olaf Cliteur 1 - Rinus Koevoets 2 1-0
    Harmen van der Ploeg 1 - Wim Postema 1 0-1
    Hans  Radder 1 - Gerie Opgenhaffen 2 1-0
    Bert Bergshoeff 1 - Henny Heima 2 0-1
    Jaap Loos 2 - Pepijn Streng 3 0-1
    Douwe Jan Veltheer 2 - Rob van Slooten 2 1-0
    Piet Hofstee 2 - Victor Bartman 3 ½-½
    Simon Bouwhuis 3   oneven  

     

    Ronde 24, 20 maart 2024

    Wit   Zwart Uitslag
    Olaf Cliteur 1 - Jaap Loos 2 ½-½
    Hans  Radder 1 - Rob van Slooten 2 1-0
    Bert Bergshoeff 1 - Douwe Jan Veltheer 2 ½-½
    Pepijn Streng 3 - Harmen van der Ploeg 1 0-1
    Peter Bosschieter 2 - Henny Heima 2 1-0
    Fred van Engen 3 - Simon Bouwhuis 3 ½-½
    Albert Kooiker 3 - Bogna Kula 3 1-0
    Wim Pouw 3 - Julian Feenstra 3 0-1
    Reggie Hensen 3 - Hein van der Kroon 3 ½-½

    Ronde 23, 13 maart 2024

    Wit   Zwart Uitslag
    Gerie Opgenhaffen 2 - Jaap Loos 2 0-1
    Bart Romijn 2 - Olaf Cliteur 1 ½-½
    Henny Heima 2 - Hein van der Kroon 3 1-0
    Rob van Slooten 2 - Bert Bergshoeff 1 ½-½
    Gerben Houba 3 - Simon Bouwhuis 3 1-0
    Julian Feenstra 3 - Fred van Engen 3 0-1
    Victor Bartman 3   Oneven                        

    Ronde 22, 6 maart 2024

    Wit   Zwart Uitslag
    Gerie Opgenhaffen 2 - Olaf Cliteur 1 ½-½
    Jaap Loos 2 - Rob van Slooten 2 0-1
    Rinus Koevoets 2 - Hans  Radder 1 ½-½
    Victor Bartman 3 - Wim Pouw 3 1-0
    Henny Heima 2 - Pepijn Streng 3 0-1
    Fred van Engen 3 - Bert Bergshoeff 1 0-1
    Simon Bouwhuis 3 - Wim Postema 1 0-1
    Julian Feenstra 3 - Albert Kooiker 3 1-0

    Ronde 21, 21 februari 2024

    Wit   Zwart Uitslag
    Olaf Cliteur 1 - Hans  Radder 1 0-1
    Bert Bergshoeff 1 - Harmen van der Ploeg 1 1-0
    Wim Postema 1 - Jaap Loos 2 1-0
    Rob Baas 3 - Louis van Staden ten Brink 2 0-1
    Simon Bouwhuis 3 - Henny Heima 2 ½-½

    Ronde 20, 14 februari 2024

    Wit   Zwart Uitslag
    Rinus Koevoets 2 - Douwe Jan Veltheer 2 1-0
    Pepijn Streng 3 - Wim Postema 1 0-1
    Rob van Slooten 2 - Victor Bartman 3 ½-½
    Albert Kooiker 3 - Maarten van Loggem 3 0-1
    Bert Bergshoeff 1   oneven                        

     

    Ronde 19, 7 februari 2024

    Wit   Zwart Uitslag
    Harmen van der Ploeg 1 - Rinus Koevoets 2 0-1
    Jaap Loos 2 - Bart Romijn 2 1-0
    Douwe Jan Veltheer 2 - Simon Bouwhuis 3 1-0
    Victor Bartman 3 - Bert Bergshoeff 1 0-1
    Pepijn Streng 3 - Rob van Slooten 2 ½-½
    Gerben Houba 3 - Henny Heima 2 1-0
    Alexander Boelen 1 - Rob Baas 3 1-0
    Louis van Staden ten Brink 2 - Wim Pouw 3 1-0
    Hein van der Kroon 3 - Albert Kooiker 3 0-1
    Hans  Radder 1 - Oneven                        

    Ronde 18, 31 januari 2024

    Wit   Zwart Uitslag
    Bart Romijn 2 - Gerie Opgenhaffen 2 0-1
    Rinus Koevoets 2 - Pepijn Streng 3 1-0
    Albert Kooiker 3 - Rob van Slooten 2 0-1
    Wim Pouw 3 - Wim Postema 1 0-1
    Henk van Benthem 3 - Victor Bartman 3 0-1
    Olaf Cliteur 1   Oneven                        

    Ronde 17, 24 januari 2024

    Wit   Zwart Uitslag
    Bert Bergshoeff 1 - Mustapha Yahia 1 0-1
    Jaap Loos 2 - Rinus Koevoets 2 1-0
    Wim Postema 1 - Simon Bouwhuis 3 1-0
    Rob Baas 3 - Albert Kooiker 3 1-0
    Pepijn Streng 3 - Olaf Cliteur 1 ½-½
    Rob van Slooten 2 - Gerben Houba 3 ½-½
    Fred van Engen 3 - Piet Hofstee 2 0-1
    Wim Pouw 3 - Maarten van Loggem 3 1-0

    Ronde 16, 17 januari 2024

    Wit   Zwart Uitslag
    Hans  Radder 1 - Bart Romijn 2 0-1
    Victor Bartman 3 - Albert Kooiker 3 1-0
    Pepijn Streng 3 - Douwe Jan Veltheer 2 ½-½
    Henny Heima 2 - Bert Bergshoeff 1 ½-½
    Rob van Slooten 2 - Jaap Loos 2 ½-½
    Hein van der Kroon 3 - Wim Pouw 3 0-1
    Mustapha Yahia 1 - Jeroen Goedhart 1 1-0
    Simon Bouwhuis 3 - Harmen van der Ploeg 1 ½-½

    Ronde 15, 10 januari 2024

    Wit   Zwart Uitslag
    Bert Bergshoeff 1 - Pepijn Streng 3 0-1
    Bart Romijn 2 - Rob van Slooten 2 1-0
    Douwe Jan Veltheer 2 - Gerie Opgenhaffen 2 ½-½
    Wim Postema 1 - Olaf Cliteur 1 0-1
    Victor Bartman 3 - Hein van der Kroon 3 1-0
    Gerben Houba 3 - Jeroen Visser 3 1-0
    Albert Kooiker 3 - Frans Altena 3 1-0
    Simon Bouwhuis 3   Oneven                        

    Ronde 14, 20 december 2023

    Wit   Zwart Uitslag
    Olaf Cliteur 1 - Bart Romijn 2 1-0
    Gerie Opgenhaffen 2 - Jeroen Goedhart 1 0-1
    Jaap Loos 2 - Bert Bergshoeff 1 1-0
    Pepijn Streng 3 - Paul Winnubst 2 1-0
    Piet Hofstee 2 - Henny Heima 2 1-0
    Maarten van Loggem 3 - Hein van der Kroon 3 0-1
    Simon Bouwhuis 3 - Fred van Engen 3 ½-½
    Juri de Wolf 3 - Rob Baas 3 0-1
    Victor Bartman 3   Oneven                        

     

    Ronde 13, 13 december 2023

    Wit   Zwart Uitslag
    Olaf Cliteur 1 - Gerie Opgenhaffen 2 ½-½
    Harmen van der Ploeg 1 - Hans  Radder 1 0-1
    Bert Bergshoeff 1 - Rob van Slooten 2 ½-½
    Jaap Loos 2 - Victor Bartman 3 1-0
    Douwe Jan Veltheer 2 - Rinus Koevoets 2 1-0
    Louis van Staden ten Brink 2 - Peter Bosschieter 2 1-0
    Fred van Engen 3 - Pepijn Streng 3 0-1
    Bart Romijn 2   Oneven                        

     

    Ronde 12, 6 december 2023

    Wit   Zwart Uitslag
    Gerie Opgenhaffen 2 - Hans  Radder 1 1-0
    Bart Romijn 2 - Bert Bergshoeff 1 1-0
    Rinus Koevoets 2 - Olaf Cliteur 1 0-1
    Pepijn Streng 3 - Jaap Loos 2 ½-½
    Henny Heima 2 - Victor Bartman 3 ½-½
    Peter Bosschieter 2 - Reitze Brouwer 2 1-0
    Rob van Slooten 2 - Simon Bouwhuis 3 ½-½
    Edward Veuger 3 - Kees Straks 2 0-1

    Ronde 11, 29 november 2023

    Wit   Zwart Uitslag
    Olaf Cliteur 1 - Douwe Jan Veltheer 2 ½-½
    Bert Bergshoeff 1 - Gerben Houba 3 ½-½
    Rob Baas 3 - Edwin Velzel 3 0-1
    Henny Heima 2 - Louis van Staden ten Brink 2 1-0
    Edward Veuger 3 - Jeroen Visser 3 1-0
    Wester Velzel 2 - Simon Bouwhuis 3 0-1

    Ronde 10, 15 november 2023

    Wit   Zwart Uitslag
    Harmen van der Ploeg 1 - Piet Hofstee 2 1-0
    Hans  Radder 1 - Rinus Koevoets 2 1-0
    Bert Bergshoeff 1 - Wim Postema 1 0-1
    Pepijn Streng 3 - Henny Heima 2 1-0
    Louis van Staden ten Brink 2 - Jaap Loos 2 0-1
    Frans Altena 3 - Rob Baas 3 1-0
    Simon Bouwhuis 3 - Gerben Houba 3 ½-½
    Fred van Engen 3   oneven  

    Ronde 9, 8 november 2023

    Wit   Zwart Uitslag
    Hans  Radder 1 - Olaf Cliteur 1 ½-½
    Rinus Koevoets 2 - Gerie Opgenhaffen 2 1-0
    Wim Postema 1 - Harmen van der Ploeg 1 0-1
    Victor Bartman 3 - Bart Romijn 2 ½-½
    Alexander Boelen 1 - Pepijn Streng 3 1-0
    Simon Bouwhuis 3 - Frans Altena 3 1-0

     

    Ronde 8, 1 november 2023

    Wit   Zwart Uitslag
    Harmen van der Ploeg 1 - Bert Bergshoeff 1 ½-½
    Gerie Opgenhaffen 2 - Olaf Cliteur 1 ½-½
    Jaap Loos 2 - Simon Bouwhuis 3 ½-½
    Douwe Jan Veltheer 2 - Bart Romijn 2 ½-½
    Wim Postema 1 - Pepijn Streng 3 1-0
    Victor Bartman 3 - Alexander Boelen 1 0-1
    Peter Bosschieter 2 - Rob van Slooten 2 0-1
    Gerben Houba 3 - Hans  Radder 1 0-1
    Hein van der Kroon 3 - Louis van Staden ten Brink 2 0-1
    Rob Maaswinkel 3 - Maarten van Loggem 3 0-1
    Kees Straks 2 - Henny Heima 2 0-1

    Ronde 7, 25 oktober 2023

    Wit   Zwart Uitslag
    Olaf Cliteur 1 - Wim Postema 1 ½-½
    Gerie Opgenhaffen 2 - Bert Bergshoeff 1 1-0
    Cilia van der Kamp 3 - Hein van der Kroon 3 ½-½
    Henny Heima 2 - Jaap Loos 2 1-0
    Gerben Houba 3 - Pepijn Streng 3 ½-½
    Simon Bouwhuis 3 - Victor Bartman 3 ½-½

    Ronde 6, 18 oktober 2023

    Wit   Zwart Uitslag
    Olaf Cliteur 1 - Gerben Houba 3 1-0
    Hans  Radder 1 - Douwe Jan Veltheer 2 ½-½
    Bert Bergshoeff 1 - Fred van Engen 3 1-0
    Bart Romijn 2 - Piet Hofstee 2 ½-½
    Jaap Loos 2 - Mustapha Yahia 1 0-1
    Rinus Koevoets 2 - Harmen van der Ploeg 1 1-0
    Victor Bartman 3 - Wim Postema 1 0-1
    Pepijn Streng 3 - Titus Scholten 2 1-0
    Jeroen Visser 3 - Simon Bouwhuis 3 ½-½
    Rob van Slooten 2 - Henny Heima 2 1-0
    Louis van Staden ten Brink 2 - Rob Baas 3 1-0

    Ronde 5, 11 oktober 2023

    Wit   Zwart Uitslag
    Olaf Cliteur 1 - Victor Bartman 3 1-0
    Hans  Radder 1 - Jaap Loos 2 1-0
    Douwe Jan Veltheer 2 - Harmen van der Ploeg 1 1-0
    Rob Baas 3 - Simon Bouwhuis 3 0-1
    Henny Heima 2 - Jeroen Visser 3 ½-½
    Maarten van Loggem 3 - Bert Bergshoeff 1 0-1

     

    Ronde 4, 4 oktober 2023

    Wit   Zwart Uitslag
    Harmen van der Ploeg 1 - Olaf Cliteur 1 ½-½
    Bert Bergshoeff 1 - Cilia van der Kamp 3 1-0
    Jaap Loos 2 - Douwe Jan Veltheer 2 ½-½
    Jeroen Visser 3 - Hans  Radder 1 0-1
    Jeroen Goedhart 1 - Rob van Slooten 2 1-0
    Gerben Houba 3 - Victor Bartman 3 ½-½
    Piet Hofstee 2 - Louis van Staden ten Brink 2 1-0
    Hein van der Kroon 3 - Rob Baas 3 0-1
    Anjo Vlug 2 - Peter Bosschieter 2 1-0
    Louis Berger 3 - Pepijn Streng 3 0-1
    Gerie Opgenhaffen 2   Oneven                        

     Ronde 3, 27 september 2023 

    Wit   Zwart Uitslag
    Hans  Radder 1 - Harmen van der Ploeg 1 0-1
    Rob Baas 3 - Henny Heima 2 0-1
    Victor Bartman 3 - Jaap Loos 2 ½-½
    Pepijn Streng 3 - Bert Bergshoeff 1 0-1
    Reitze Brouwer 2 - Cilia van der Kamp 3 1-0
    Rob van Slooten 2 - Mustapha Yahia 1 ½-½
    Gerben Houba 3 - Piet Hofstee 2 1-0
    Marco van Wijk 3 - Hein van der Kroon 3 1-0
    Simon Bouwhuis 3 - Rinus Koevoets 2 0-1
    David Noordberg 3 - Fred van Engen 3 0-1
    Olaf Cliteur 1   oneven  

     

    Ronde 2, 13 september 2023 

    Wit   Zwart Uitslag
    Olaf Cliteur 1 - Rob van Slooten 2 1-0
    Harmen van der Ploeg 1 - Victor Bartman 3 ½-½
    Jaap Loos 2 - Gerie Opgenhaffen 2 0-1
    Henny Heima 2 - Hans  Radder 1 0-1
    Piet Hofstee 2 - Marco van Wijk 3 ½-½
    Hein van der Kroon 3 - Bert Bergshoeff 1 ½-½
    Diederik Blokhuis 3 - Peter Bosschieter 2 0-1
    Pepijn Streng 3   Oneven                        

     Ronde 1, 6 september 2023

    Wit   Zwart Uitslag
    Gerie Opgenhaffen 2 - Pepijn Streng 3 1-0
    Bert Bergshoeff 1 - Olaf Cliteur 1 0-1
    Bart Romijn 2 - Gerben Houba 3 ½-½
    Rob Baas 3 - Jaap Loos 2 0-1
    Victor Bartman 3 - Joppe Bolderman 2 1-0
    Rob van Slooten 2 - Hein van der Kroon 3 1-0
    Fred van Engen 3 - Anjo Vlug 2 ½-½
    Harmen van der Ploeg 1   Oneven