ververst op 21-5-2011 18:10

Raadsheer 3
SGA-competitie Klasse 2D


Teamleider: Harmen van der Ploeg
DatumThuisUitUitslag
20 okt 2010De Amstel 3Raadsheer 34½ - 3½ 
10 nov 2010Raadsheer 3VAS 72½ - 5½ 
17 dec 2010Chaturanga 1Raadsheer 36½ - 1½ 
02 feb 2011Raadsheer 3Almere 43½ - 4½ 
11 mrt 2011Zukertort/A'v 5Raadsheer 36 - 2 
07 apr 2011Het Probleem 2Raadsheer 35 - 3 
11 mei 2011Raadsheer 3Isolani 21 - 7 

De wedstrijd Chaturanga-Raadsheer 3 is vrijdag 17-12 afgelast
vanwege de weersomstandigheden. De wedstrijd is op 21 januari
gespeeld.


Poulestand  (SGA site)


   Klasse 2D              Ap Mp Bp  1  2  3  4  5   6  7   8  Ra   TPR 
1. Probleem 2             7  13 35  x  4  4 5 5   5 5  5  1694 1703
2. VAS 7                  7  11 32  4  x  5 4 4   4 4   5 1582 1680
3. Isolani 2              7  8  32  3 2 x  3 5  5  5   7  1625 1665
4. Zukertort Amstelveen 5 7  7  28  2 3 4 x  4  4  3   6  1647 1624
5. Amstel 3               7  6  27 3  4  2 3 x   4  6   4 1590 1632
6. Almere 4               7  6  26  2 3 3  4  4   x  4  4 1658 1591
7. Chaturanga 1           7  5  26 2 4  3  5  2   3 x   6 1596 1601
8. Raadsheer 3            7  0  17  3  2 1  2  3  3 1  x  1585 1477


Verslagen




Individuele Resultaten


Ronde 7    11 mei 2011
BordRaadsheer 3Isolani 21 - 7
1Ton van Garderen (1712) W. Kraaykamp (1769) 0 - 1 
2Luc Scheepmaker (1635) R. Mohamedjoesoef (1854) 0 - 1 
3Anjo Vlug (1596) K. Been (1688) 0 - 1 
4Peter Voets (1677) P. Elisen (1500) 0 - 1 
5Simon Bouwhuis (1246) N.F. Kuipers (1635) ½ - ½ 
6Eric Mol (1583) W. Elsenaar (1445) 0 - 1 
7Frans Altena (1334) M.J.T. Bakkers (1447) 0 - 1 
8Marc Souren (1365) J. Binnerts (1144) ½ - ½ 

Ronde 6    7 april 2011
BordHet Probleem 2Raadsheer 35 - 3
1R.H. Thijssing (1655) Ton van Garderen (1719) ½ - ½ 
2H.W.G. de Jonge (1594) N.O. (NR) 1 - 0 
3H. Spanjersberg (1788) Ali Kemal Emecen (1661) ½ - ½ 
4A. van Walraven (1631) Luc Scheepmaker (1653) ½ - ½ 
5R. Lasschuit (1716) Peter Voets (1606) 0 - 1 
6G.W. Kemper (1716) Anjo Vlug (1583) 1 - 0 
7B. de Boer (1615) Peter van de Beek (1533) ½ - ½ 
8B. Breukelaar (1784) Corneel Simoons (1707) 1 - 0 

Ronde 5    11 maart 2011
BordZukertort/A'v 5Raadsheer 36 - 2
1M. Glowacki (1464) Ton van Garderen (1719) 1 - 0 
2J. de Vries (1829) Luc Scheepmaker (1653) 1 - 0 
3O. Lucas (1907) Peter Voets (1606) 1 - 0 
4S. de Niet (1753) Ali Kemal Emecen (1661) 1 - 0 
5D. Kool (1551) Anjo Vlug (1583) 0 - 1 
6Y. Timar (1578) Peter van Nijen (NR) 0 - 1 
7W.M. Kappelhof (1720) Peter van de Beek (1533) 1 - 0 
8J.P. Brookes (1502) Theo Breidenbach (1471) 1 - 0 

Ronde 4    2 februari 2011
BordRaadsheer 3Almere 43½ - 4½
1Ton van Garderen (1719) A.J.C. van Rooijen (1722) ½ - ½ 
2Anjo Vlug (1583) J.A. Heijne Makkreel (1734) ½ - ½ 
3Luc Scheepmaker (1653) R. van den Bos (1673) ½ - ½ 
4Peter Voets (1606) R Vlek (1575) 1 - 0 
5Ali Kemal Emecen (1661) W.A. Peters (1601) 1 - 0 
6Eric Mol (1582) P.J.W. Alberts (1695) 0 - 1 
7Cilia v/d Kamp (1313) R. Bruins (1595) 0 - 1 
8Charles Hartman (1369) H. Bovenschen (1624) 0 - 1 

Ronde 3    17 december 2010
BordChaturanga 1Raadsheer 36½ - 1½
1J. Boonstra (1906) Peter Voets (1606) 1 - 0 
2R. van Hal (NR) Ton van Garderen (1719) 1 - 0 
3A van Nie (1707) Luc Scheepmaker (1653) 1 - 0 
4P. van Nie (1658) Ali Kemal Emecen (1661) ½ - ½ 
5J.G. Wierstra (1572) Peter van de Beek (1533) 1 - 0 
6T. Arnoldussen (NR) Marc Souren (1386) 1 - 0 
7J. Steevens (1322) Eric Mol (1582) 0 - 1 
8R.G. Meester (1620) Frans Altena (1381) 1 - 0 

Ronde 2    10 november 2010
BordRaadsheer 3VAS 72½ - 5½
1Ton van Garderen (1730) J Scheepers (1743) ½ - ½ 
2Luc Scheepmaker (1669) D. van Ingen (1678) ½ - ½ 
3Ali Kemal Emecen (1666) E. van Eeghen (1659) 0 - 1 
4Peter Voets (1585) E. Hakvoort (1627) ½ - ½ 
5Anjo Vlug (1621) W. Ng (1554) 0 - 1 
6Peter van Nijen (NR) T. de Cock Buning (1499) 0 - 1 
7Marc Souren (1374) D. Ng (1480) 0 - 1 
8Eric Mol (1582) R. Hakvoort (1451) 1 - 0 

Ronde 1    20 oktober 2010
BordDe Amstel 3Raadsheer 34½ - 3½
1C.H. Kok (1778) Ton van Garderen (1730) 1 - 0 
2E.J. Goudsmit (1555) Luc Scheepmaker (1669) 1 - 0 
3J. van Willigen (1549) Ali Kemal Emecen (1666) 0 - 1 
4J.M.H. van der Sluis (1622) Anjo Vlug (1621) 1 - 0 
5D. Oomen (1723) Peter Voets (1585) 0 - 1 
6J. Veldhuijzen (1598) Peter van de Beek (1562) 1 - 0 
7H. van Lonkhuyzen (1520) Jaap Schrickx (1490) ½ - ½ 
8A. Kraaij (1456) Peter van Nijen (NR) 0 - 1