Raadsheer

S c h a a k v e r e n i g i n g
♗ De Raadsheer
A m s t e r d a m
Anno 1922

Gelukkig was het nu wel allemaal goed gegaan. Op 2 juni konden we gewoon online schaken bij de Ontheemde Raadsheer. Het werd ook een leuke en spannende strijd. De stand wisselde ook nogal eens, gedurende de strijd. Uiteindelijk ging de winst dit keer naar Bart. Hij had dit keer vooral een hele goede tweede helft waardoor hij de winst verdiend binnenhaalde. Voor Jop was de tweede plaats weggelegd en de derde plaats ging naar Emiel. Hij komt net als Bart uit het noorden, maar dat is voor online schaken natuurlijk helemaal geen belemmering! 

En we gaan door. Op 9 juni (ja ja, 20.15 uur en iedereen is welkom) wordt het Tweede Junitoernooi gespeeld. Ik hoop dat het weer een leuke en spannende avond wordt. Maar daar gaan we gewoon vanuit.