Raadsheer

S c h a a k v e r e n i g i n g
♗ De Raadsheer
A m s t e r d a m
Anno 1922

Hopelijk kunnen we volgend jaar op Hemelvaartsdag weer "gewoon" snelschaken bij La Vallade. Nu hadden we de avond van tevoren een online ronde bij de Ontheemde Raadsheer.  Maar dat was ook heel leuk. Zeker aangezien het aantal deelnemers een stijgende lijn laat zien, wat natuurlijk heel fijn is. Hopelijk zet die lijn zich door. Op 12 mei hadden we 12 deelnemers. Dit keer kon Jop het toernooi op zijn naam zetten, wat een mooie prestatie is. Hij was goed aan de gang en de overwinning is verdiend. Maar eigenlijk zou ik er liever een ex aequo van maken. Want de nummer 2 volgens Lichess, Magnusveste, had evenveel punten uit evenveel partijen. Ook een mooie prestatie. Ik zou wel graag willen weten wie het is eigenlijk, maar helaas weet ik dat nu nog steeds niet. Vlak daaronder eindigde Ramon als derde. Opmerkelijk, want  dat is niet de plek die we van hem gewend zijn. Hij had niet zijn avond, dat is duidelijk, maar ik verwacht hem gewoon weer terug hoor. 

Ook op 19 mei gaan we door. We noemen het maar het Meitoernooi, omdat het beestje toch een naam moet hebben. Veel belangrijker is dat ik weer hoop op een mooie deelname, wat het ook voor iedereen leuker maakt. Dus hopelijk tot woensdag, natuurlijk weer om 20.15 uur.