Raadsheer

S c h a a k v e r e n i g i n g
♗ De Raadsheer
A m s t e r d a m
Anno 1922

Tja, je zou bijna denken dat Bart periodekampioen wordt voor de maand maart. Nu bestaat zo'n titel helemaal niet, maar toch. Op 10 maart wist hij opnieuw het Maart 2021 Toernooi te winnen bij de Ontheemde Raadsheer. Als goede tweede kwam Jop uit de bus. Gerie mocht dit keer derde worden. Het was weer leuk. Al zou het met meer deelnemers nog leuker zijn. Groot respect ook voor Simon. Hij doet elke week mee, al wordt hij vaak slachtoffer van de hoger geraten. Maar kansloos is hij niet, zo mocht ik zelf pijnlijk ervaren. Maar het zou wel heel goed zijn als er meer mensen van allerlei sterkten meededen.

Op 17 maart gaan we natuurlijk gewoon door. Onder de inspirerende titel Maart 2021 Toernooi 3 gaan we weer aan de slag om 20.15 uur.