Raadsheer

S c h a a k v e r e n i g i n g
♗ De Raadsheer
A m s t e r d a m
Anno 1922

Het kan hard gaan met het weer in Nederland. Zo ligt er sneeuw en ijs en zo is het een mooie lentedag. Het toernooi op 17 februari heette nog het Na de sneeuw-toernooi. Dit toernooi werd weer gewonnen door Ramon. Zonder een verliespartij te moeten incasseren. De tweede plaats was dit keer voor Jop en een mooie derde plaats voor Wim. Jammer was het dat het deelnemertal weer wat terugliep, maar laten we maar het beste blijven hopen. Het is toch gewoon een leuke besteding van de woensdagavond bij - voorlopig nog - gebrek aan clubavond. 

Want op 24 februari gaan we door met het pre-lentetoernooi. Alhoewel, pre? Nou ja, je weet niet wat er nog komt. In ieder geval is weer - zoals altijd - iedereen welkom om 20.15 uur op Lichess.