Raadsheer

S c h a a k v e r e n i g i n g
♗ De Raadsheer
A m s t e r d a m
Anno 1922

Gisteravond werd de eerste ronde van de Raadsheer-cup gespeeld. En die verliep niet goed voor Douwe Jan, de winnaar van het vorige seizoen. Nu trof hij het niet met de loting, die hem als kersverse groep-1-speler de maximale tijdhandicap opleverde tegen Gerben.  Douwe kwam dan ook niet verder dan remise, wat door Gerben gretig werd aangenomen. Ook Jop moest het doen met slechts 10 minuten, maar voor hem bleek dat wel voldoende om te winnen van Maarten. Gerben is niet de enige speler uit groep 3 in de volgende ronde. De koploper uit die groep, Roel, won namelijk van de koploper uit groep 2, Menno. Ook de top 3 van de interne maakte geen fout; Ramon won van Rinus, Olaf van Henny en Wim van de cup-debutant Leon.

Er waren in totaal 12 partijen. De loting voor de volgende (tussen)ronde leverde daarom slechts 4 partijen op; 4 gaan er direct door naar de kwartfinale. 

Uitslagen en loting