Raadsheer

S c h a a k v e r e n i g i n g
♗ De Raadsheer
A m s t e r d a m
Anno 1922

♗ Interne competitie

16 januari 2020
Nr Naam Punten Wa Gsp Gw Rm Vl Perc WP SB Kl Al
1 Ramon van Beemdelust 1 980,5 93 9 7 2 0 88,9 47,5 43,75 -1 1Z
2 Olaf Cliteur 1 960 92 12 8 2 2 75 64,5 45 0 1W
3 Wim Postema 1 863,33 91 9 4 3 2 61,1 58,5 32 1 1W
4 Menno Keuken 2 766 90 11 5 3 3 59,1 66 36,25 1 1W
5 Hans  Radder 1 741 89 11 5 2 4 54,5 69 35,25 -1 2Z
6 Gerie Opgenhaffen 2 726,67 88 8 4 2 2 62,5 56,5 33,75 0 1W
7 Peter Voets 2 720 87 9 5 0 4 55,6 46 26,5 1 1W
8 Rinus Koevoets 1 679,5 86 8 3 3 2 56,3 60 32 -2 2Z
9 Harmen van der Ploeg 1 676,83 85 5 2 1 2 50 36 16,5 -1 1Z
10 Jop Dekker 1 662,17 84 6 2 3 1 58,3 33 20,25 0 1Z
11 Douwe Jan Veltheer 1 643 83 10 4 3 3 55 43 23 0 1Z
12 Boudewijn Thewissen 2 594 82 8 5 2 1 75 41 30,25 0 1W
13 Jaap Loos 2 581,5 81 14 5 3 6 46,4 73,5 29,25 0 1W
14 Bart Romijn 2 571,17 80 12 4 5 3 54,2 51,5 24,75 0 1Z
15 Peter de Leeuwe 2 565,5 79 11 5 2 4 54,5 42 19,5 -1 1Z
16 Henny Heima 2 561 78 10 3 3 4 45 49 20,5 2 2W
17 Victor Bartman 2 559,5 77 16 7 3 6 53,1 67,5 29,75 0 1W
18 Paul Maurice Dekker 3 556 76 7 3 1 3 50 36,5 14 1 2W
19 Roel de Jong 3 551 75 11 4 4 3 54,5 47 23,5 -1 1Z
20 Eric Mol 2 499 74 10 3 4 3 50 55,5 23,75 0 1W
21 Rob van Slooten 2 494,83 73 10 3 4 3 50 44,5 17,25 0 1W
22 Peter Bosschieter 2 443,5 72 6 2 3 1 58,3 30,5 16,75 0 2Z
23 Rob Baas 3 416,33 71 7 2 3 2 50 25 10,5 1 2W
24 Cilia van der Kamp 3 394,5 70 9 3 1 5 38,9 33,5 8,5 -1 1Z
25 Louis van Staden ten Brink 2 381 69 7 4 0 3 57,1 20,5 10 -1 2Z
26 Jeroen Goedhart 3 376 68 4 4 0 0 100 13,5 13,5 0 1W
27 Anjo Vlug 2 367 67 5 2 1 2 50 26 7,75 1 1W
28 Marie Boomgaard 3 352,83 66 8 3 1 4 43,8 30,5 8,25 0 1W
29 Tom Flesseman 3 331,5 65 8 3 1 4 43,8 28,5 9,25 0 1Z
30 Hein van der Kroon 3 327 64 13 3 4 6 38,5 43,5 8,5 -1 2Z
31 Piet Hofstee 2 326,5 63 9 3 1 5 38,9 33,5 8,5 1 2W
32 Willem Toutenhoofd 3 302,33 62 12 4 0 8 33,3 40 8 0 1W
33 Gerben Houba 3 299,5 61 7 1 2 4 28,6 33 7 -1 1Z
34 Giordano Sanmartin de Miranda 3 277,67 60 1 1 0 0 100 3,5 3,5 1 1W
35 Rens Mors 3 258,5 59 10 2 1 7 25 43 6,5 0 2W
36 Michiel Smit 2 248 58 2 2 0 0 100 5 5 0 1Z
37 Alexander Boelen 1 229 57 1 1 0 0 100 6,5 6,5 -1 1Z
38 Peter van Nijen 2 214,33 56 3 1 0 2 33,3 12 3,5 1 1W
39 Maarten van Loggem 3 173,5 54 7 1 1 5 21,4 25 2,5 -1 1Z
40 Max Kuilman 3 169 53 1 1 0 0 100 5 5 -1 1Z
41 Simon Bouwhuis 3 165 52 2 2 0 0 100 0 0 0 1Z
42 André van der Walt 3 163 51 1 1 0 0 100 4 4 1 1W
43 Casper Tepe 3 142 50 5 0 1 4 10 27 2,75 -1 2Z
44 Ron Monté 3 135 49 2 1 0 1 50 3,5 0 0 1Z
45 Harmen Keiser 3 122,5 46 1 0 1 0 50 5 2,5 1 1W
46 Arnold Smallegoor 2 84 42 1 0 0 1 0 2 0 1 1W
47 Francisco Gomez Olivares 3 74 37 7 0 0 7 0 20,5 0 -1 1W
48 Frans Altena 3 72 36 3 0 0 3 0 9,5 0 -1 1Z
49 Marius Ernsting 3 70 35 1 0 0 1 0 8,5 0 1 1W
50 Tom van Hoorn 3 68 34 1 0 0 1 0 2 0 1 1W
51 Pjotr van Nie 1 66 33 1 0 0 1 0 6,5 0 1 1W

 

Toelichting op de kolommen
   
Nr plaats op de ranglijst
Naam Achter de naam van iedere speler staat de groep op basis waarvan hij/zij in aanmerking komt voor een prijs aan het einde van het seizoen.
Punten het totaal aantal behaalde keizerpunten
Wa de Keizerwaarde van de speler
Gsp het aantal gespeelde partijen
Gw, Rm, Vl het aantal gewonnen, geremiseerde en verloren partijen
Perc het scoringspercentage
WP, SB weerstandspunten en Sonneborn-Berger punten. Deze kunnen worden gebruikt om de sterkte van de tegenstanders waartegen je hebt gespeeld, te bepalen
Kl kleursaldo, positief als je vaker met wint hebt gespeeld, negatief als je vaker met zwart hebt gespeeld
Al staat voor alternering: 3Z betekent bijv. dat een speler de laatste 3 partijen zwart heeft gehad
On aantal keer dat je als oneven bent ingedeeld
Ng niet gespeeld
Nbs niet gespeeld buiten schuld
16 januari 2020

* Alleen met de spelers die minstens 1 keer hebben gespeeld

Groep 1   Groep 2   Groep 3
1 Ramon van Beemdelust   1 Menno Keuken   1 Paul Maurice Dekker
2 Olaf Cliteur   2 Gerie Opgenhaffen   2 Roel de Jong
3 Wim Postema   3 Peter Voets   3 Rob Baas
4 Hans Radder   4 Boudewijn Thewissen   4 Cilia van der Kamp
5 Rinus Koevoets   5 Jaap Loos   5 Marie Boomgaard
6 Harmen van der Ploeg   6 Bart Romijn   6 Tom Flesseman
7 Jop Dekker   7 Peter de Leeuwe   7 Hein van der Kroon
8 Douwe Jan Veltheer   8 Henny Heima   8 Willem Toutenhoofd
9 Alexander Boelen   9 Victor Bartman   9 Gerben Houba
10 Pjotr van Nie   10 Eric Mol   10 Giordano Sanmartin de Miranda
      11 Rob van Slooten   11 Rens Mors
      12 Peter Bosschieter   12 Maarten van Loggem
      13 Louis van Staden ten Brink   13 Max Kuilman
      14 Jeroen Goedhart   14 Simon Bouwhuis
      15 Anjo Vlug   15 André van der Walt
      16 Piet Hofstee   16 Casper Tepe
      17 Michiel Smit   17 Ron Monté
      18 Peter van Nijen   18 Harmen Keiser
      19 Arnold Smallegoor   19 Francisco Gomez Olivares
            20 Frans Altena
            21 Marius Ernsting
            22 Tom van Hoorn

 

 

16 januari 2020
Ronde 16, 15 januari 2020
Menno Keuken 2 - Ramon van Beemdelust 1 0-1
Victor Bartman 2 - Jop Dekker 1 0-1
Peter Voets 2 - Hans  Radder 1 1-0
Henny Heima 2 - Douwe Jan Veltheer 1 0-1
Olaf Cliteur 1 - Rinus Koevoets 1 1-0
Jaap Loos 2 - Harmen van der Ploeg 1 0-1
Rob van Slooten 2 - Peter de Leeuwe 2 ½-½
Willem Toutenhoofd 3 - Maarten van Loggem 3 1-0
Piet Hofstee 2 - Cilia van der Kamp 3 0-1
Paul Maurice Dekker 3 - Roel de Jong 3 0-1
Francisco Gomez Olivares 3 - Hein van der Kroon 3 0-1
Jeroen Goedhart 3 - Tom Flesseman 3 1-0
Tom van Hoorn 3 - Simon Bouwhuis 3 0-1

 

Ronde 15, 18 december 2019
Ramon van Beemdelust 1 - Olaf Cliteur 1 1-0
Gerie Opgenhaffen 2 - Jaap Loos 2 1-0
Cilia van der Kamp 3 - Jeroen Goedhart 3 0-1
Henny Heima 2 - Bart Romijn 2 0-1
Peter de Leeuwe 2 - Peter Bosschieter 2 1-0
Piet Hofstee 2 - Louis van Staden ten Brink 2 0-1
Maarten van Loggem 3 - Francisco Gomez Olivares 3 1-0
Marie Boomgaard 3 - Willem Toutenhoofd 3 1-0
Rens Mors 3 - Hein van der Kroon 3 0-1
Marius Ernsting 3 - Victor Bartman 2 0-1

 

Ronde 14, 11 december 2019  
       
Wit   Zwart Uitslag
Wim Postema 1 - Menno Keuken 2 ½-½
Victor Bartman 2 - Gerie Opgenhaffen 2 0-1
Simon Bouwhuis 3 - Francisco Gomez Olivares 3 1-0
Cilia van der Kamp 3 - Rob van Slooten 2 0-1
Jaap Loos 2 - Hans  Radder 1 0-1
Tom Flesseman 3 - Marie Boomgaard 3 1-0
Boudewijn Thewissen 2 - Henny Heima 2 ½-½
Roel de Jong 3 - Peter Bosschieter 2 ½-½
Hein van der Kroon 3 - Maarten van Loggem 3 1-0
Eric Mol 2 - Peter Voets 2 0-1
Rens Mors 3 - Frans Altena 3 1-0
Paul Maurice Dekker 3 - Peter de Leeuwe 2 1-0
André van der Walt 3 - Willem Toutenhoofd 3 1-0

 

Ronde 13, 4 december 2019  
Douwe Jan Veltheer 1 - Jaap Loos 2 0-1
Anjo Vlug 2 - Victor Bartman 2 0-1
Rob van Slooten 2 - Eric Mol 2 ½-½
Hans  Radder 1 - Boudewijn Thewissen 2 ½-½
Willem Toutenhoofd 3 - Piet Hofstee 2 0-1
Hein van der Kroon 3 - Cilia van der Kamp 3 ½-½
Peter Bosschieter 2 - Louis van Staden ten Brink 2 1-0
Bart Romijn 2 - Alexander Boelen 1 0-1
Francisco Gomez Olivares 3 - Ron Monté 3 0-1
Jeroen Goedhart 2 - Rens Mors 3 1-0
Peter de Leeuwe 2   Oneven                        

 

Ronde 12, 20 november 2019
Gerie Opgenhaffen 2 - Peter de Leeuwe 2 1-0
Menno Keuken 2 - Olaf Cliteur 1 1-0
Victor Bartman 2 - Hein van der Kroon 3 1-0
Jaap Loos 2 - Ramon van Beemdelust 1 0-1
Boudewijn Thewissen 2 - Bart Romijn 2 1-0
Roel de Jong 3 - Eric Mol 2 ½-½
Willem Toutenhoofd 3 - Jeroen Goedhart 2 0-1
Peter Bosschieter 2 - Rob van Slooten 2 1-0
Piet Hofstee 2 - Tom Flesseman 3 1-0
Marie Boomgaard 3 - Francisco Gomez Olivares 3 1-0
Ron Monté 3 - Cilia van der Kamp 3 0-1

 

Ronde 11, 13 november 2019
Ramon van Beemdelust 1 - Hans Radder 1 1-0
Douwe Jan Veltheer 1 - Victor Bartman 2 1-0
Peter Voets 2 - Marie Boomgaard 3 1-0
Olaf Cliteur 1 - Wim Postema 1 1-0
Louis van Staden ten Brink 2 - Rens Mors 3 1-0
Boudewijn Thewissen 2 - Roel de Jong 3 1-0
Rob Baas 3 - Gerben Houba 3 1-0
Eric Mol 2 - Paul Maurice Dekker 3 ½-½
Bart Romijn 2 - Rinus Koevoets 1 ½-½
Francisco Gomez Olivares 3 - Willem Toutenhoofd 3 0-1
Harmen Keiser 3 - Hein van der Kroon 3 ½-½

 

Ronde 10, 6 november 2019
Olaf Cliteur 1 - Gerie Opgenhaffen 2 1-0
Tom Flesseman 3 - Francisco Gomez Olivares 3 1-0
Rob van Slooten 2 - Piet Hofstee 2 1-0
Hein van der Kroon 3 - Peter Bosschieter 2 ½-½
Marie Boomgaard 3 - Paul Maurice Dekker 3 0-1
Bart Romijn 2 - Victor Bartman 2 ½-½
Jaap Loos 2   Oneven                        

 

Ronde 9, 30 oktober
Victor Bartman 2 - Eric Mol 2 1-0
Cilia van der Kamp 3 - Maarten van Loggem 3 1-0
Henny Heima 2 - Louis van Staden ten Brink 2 1-0
Jaap Loos 2 - Bart Romijn 2 ½-½
Rob van Slooten 2 - Casper Tepe 3 1-0
Rob Baas 3 - Tom Flesseman 3 ½-½
Willem Toutenhoofd 3 - Hein van der Kroon 3 1-0
Peter de Leeuwe 2 - Marie Boomgaard 3 1-0
Piet Hofstee 2 - Boudewijn Thewissen 2 0-1
Jop Dekker 1 - Anjo Vlug 2 ½-½
Rens Mors 3 - Roel de Jong 3 0-1

 

Ronde 8, 23 oktober
Rinus Koevoets 1 - Menno Keuken 2 ½-½
Victor Bartman 2 - Jaap Loos 2 ½-½
Anjo Vlug 2 - Peter Voets 2 1-0
Roel de Jong 3 - Rob Baas 3 ½-½
Hans  Radder 1 - Bart Romijn 2 ½-½
Hein van der Kroon 3 - Max Kuilman 3 0-1
Peter Bosschieter 2 - Henny Heima 2 ½-½
Paul Maurice Dekker 3 - Douwe Jan Veltheer 1 0-1

 

Ronde 7, 16 oktober
Douwe Jan Veltheer 1 - Wim Postema 1 0-1
Harmen van der Ploeg 1 - Olaf Cliteur 1 0-1
Henny Heima 2 - Jaap Loos 2 0-1
Tom Flesseman 3 - Eric Mol 2 0-1
Louis van Staden ten Brink 2 - Casper Tepe 3 1-0
Hans  Radder 1 - Menno Keuken 2 1-0
Willem Toutenhoofd 3 - Roel de Jong 3 0-1
Gerben Houba 3 - Rens Mors 3 1-0
Peter de Leeuwe 2 - Peter Voets 2 1-0
Frans Altena 3 - Piet Hofstee 2 0-1
Maarten van Loggem 3 - Hein van der Kroon 3 ½-½
Paul Maurice Dekker 3 - Victor Bartman 2 0-1
Marie Boomgaard 3 - Oneven                        

 

Ronde 6, 9 oktober
Ramon van Beemdelust 1 - Rinus Koevoets 1 1-0
Wim Postema 1 - Olaf Cliteur 1 ½-½
Menno Keuken 2 - Gerie Opgenhaffen 2 1-0
Peter Voets 2 - Victor Bartman 2 1-0
Henny Heima 2 - Willem Toutenhoofd 3 1-0
Arnold Smallegoor 2 - Michiel Smit 2 0-1
Jaap Loos 2 - Peter de Leeuwe 2 1-0
Hein van der Kroon 3 - Roel de Jong 3 0-1
Marie Boomgaard 3 - Frans Altena 3 1-0
Bart Romijn 2 - Harmen van der Ploeg 1 1-0
Jop Dekker 1 - Douwe Jan Veltheer 1 ½-½
Rens Mors 3 - Rob van Slooten 2 ½-½
Gerben Houba 3 - Paul Maurice Dekker 3 0-1

 

Ronde 5, 2 oktober
Wim Postema 1 - Hans  Radder 1 1-0
Rinus Koevoets 1 - Bart Romijn 2 1-0
Gerie Opgenhaffen 2 - Douwe Jan Veltheer 1 1-0
Victor Bartman 2 - Marie Boomgaard 3 ½-½
Olaf Cliteur 1 - Menno Keuken 2 1-0
Anjo Vlug 2 - Ramon van Beemdelust 1 0-1
Jaap Loos 2 - Rens Mors 3 1-0
Louis van Staden ten Brink 2 - Cilia van der Kamp 3 1-0
Giordano Sanmartin de Miranda 3 - Rob Baas 3 1-0
Michiel Smit 2 - Peter Voets 2 1-0
Harmen van der Ploeg 1   Oneven                        

 

Ronde 4, 25 september
Douwe Jan Veltheer 1 - Piet Hofstee 2 1-0
Gerie Opgenhaffen 2 - Ramon van Beemdelust 1 ½-½
Menno Keuken 2 - Wim Postema 1 1-0
Victor Bartman 2 - Rinus Koevoets 1 0-1
Peter Voets 2 - Olaf Cliteur 1 0-1
Tom Flesseman 3 - Willem Toutenhoofd 3 1-0
Rob Baas 3 - Maarten van Loggem 3 1-0
Roel de Jong 3 - Henny Heima 2 0-1
Hans  Radder 1 - Jaap Loos 2 1-0
Peter van Nijen 2 - Anjo Vlug 2 0-1
Peter de Leeuwe 2 - Gerben Houba 3 1-0
Eric Mol 2 - Hein van der Kroon 3 1-0
Bart Romijn 2 - Rens Mors 3 1-0
Cilia van der Kamp 3   Oneven                        

 

Ronde 3, 18 september
Wim Postema 1 - Jop Dekker 1 1-0
Menno Keuken 2 - Jaap Loos 2 1-0
Peter Voets 2 - Tom Flesseman 3 1-0
Olaf Cliteur 1 - Hans  Radder 1 1-0
Casper Tepe 3 - Peter de Leeuwe 2 0-1
Willem Toutenhoofd 3 - Boudewijn Thewissen 2 0-1
Gerben Houba 3 - Victor Bartman 2 0-1
Eric Mol 2 - Rob van Slooten 2 1-0
Bart Romijn 2 - Gerie Opgenhaffen 2 ½-½
Rens Mors 3 - Louis van Staden ten Brink 2 1-0
Peter van Nijen 2 - Oneven                        

 

Ronde 2, 11 september
Ramon van Beemdelust 1 - Harmen van der Ploeg 1 ½-½
Douwe Jan Veltheer 1 - Gerben Houba 3 ½-½
Rinus Koevoets 1 - Olaf Cliteur 1 ½-½
Cilia van der Kamp 3 - Victor Bartman 2 0-1
Jaap Loos 2 - Casper Tepe 3 1-0
Rob van Slooten 2 - Roel de Jong 3 ½-½
Boudewijn Thewissen 2 - Wim Postema 1 0-1
Rob Baas 3 - Henny Heima 2 ½-½
Hans  Radder 1 - Peter van Nijen 2 1-0
Peter de Leeuwe 2 - Eric Mol 2 ½-½
Maarten van Loggem 3 - Willem Toutenhoofd 3 0-1
Jop Dekker 1 - Menno Keuken 2 ½-½
Pjotr van Nie 1 - Bart Romijn 2 0-1
Gerie Opgenhaffen 2   Oneven                        

 

Ronde 1, 4 september 2019
Wim Postema 1 - Jaap Loos 2 ½-½
Harmen van der Ploeg 1 - Peter de Leeuwe 2 1-0
Menno Keuken 2 - Rob Baas 3 1-0
Victor Bartman 2 - Hans  Radder 1 0-1
Henny Heima 2 - Jop Dekker 1 0-1
Olaf Cliteur 1 - Rob van Slooten 2 1-0
Casper Tepe 3 - Douwe Jan Veltheer 1 ½-½
Roel de Jong 3 - Rinus Koevoets 1 0-1
Peter van Nijen 2 - Cilia van der Kamp 3 1-0
Hein van der Kroon 3 - Boudewijn Thewissen 2 0-1
Piet Hofstee 2 - Gerben Houba 3 ½-½
Eric Mol 2 - Ramon van Beemdelust 1 0-1