Raadsheer

S c h a a k v e r e n i g i n g
♗ De Raadsheer
A m s t e r d a m
Anno 1922

♗ Interne competitie

12 december 2019
Stand t/m ronde 14                      
                         
Nr Naam Punten Wa Gsp Gw Rm Vl Perc WP SB Kl Al
1 Olaf Cliteur 1 822,5 89 10 7 2 1 80 48,5 37 0 1Z
2 Ramon van Beemdelust 1 764,33 88 7 5 2 0 85,7 30 27,25 -1 1Z
3 Wim Postema 1 739 87 9 4 3 2 61,1 54,5 29,5 1 1W
4 Menno Keuken 2 703 86 10 5 3 2 65 54 33,75 0 1Z
5 Hans  Radder 1 661,83 85 10 5 2 3 60 59 33,75 0 1Z
6 Rinus Koevoets 1 625 84 7 3 3 1 64,3 44 28 -1 1Z
7 Gerie Opgenhaffen 2 571,83 83 7 3 2 2 57,1 42,5 22,25 -1 1Z
8 Boudewijn Thewissen 2 563,5 82 8 5 2 1 75 36 25,25 0 1W
9 Jaap Loos 2 562,67 81 12 5 3 4 54,2 59,5 25,75 0 1W
10 Henny Heima 2 540,5 80 8 3 3 2 56,3 33 17,5 0 1Z
11 Harmen van der Ploeg 1 523 79 4 1 1 2 37,5 24 7,5 0 1W
12 Peter Voets 2 521 78 8 4 0 4 50 35,5 18,5 0 1Z
13 Jop Dekker 1 502,5 77 5 1 3 1 50 23,5 11,25 1 2W
14 Victor Bartman 2 495 76 14 6 3 5 53,6 56 25,75 0 1W
15 Douwe Jan Veltheer 1 485,33 75 9 3 3 3 50 35,5 17 1 2W
16 Paul Maurice Dekker 3 469,67 74 6 3 1 2 58,3 26 11,5 0 1W
17 Bart Romijn 2 442,5 73 11 3 5 3 50 44 18,25 1 1W
18 Peter de Leeuwe 2 432 72 9 4 1 4 50 29,5 11,5 -1 2Z
19 Roel de Jong 3 416,17 71 10 3 4 3 50 40 16,75 0 2W
20 Eric Mol 2 413,5 70 10 3 4 3 50 46 19,75 0 1W
21 Peter Bosschieter 2 412,33 69 5 2 3 0 70 20 13,75 1 1Z
22 Rob van Slooten 2 407,5 68 9 3 3 3 50 35,5 12,75 -1 1Z
23 Rob Baas 3 395,5 67 7 2 3 2 50 23 9 1 2W
24 Anjo Vlug 2 348,17 66 5 2 1 2 50 21 6,25 1 1W
25 Piet Hofstee 2 309,5 65 7 3 1 3 50 23,5 7,5 -1 1Z
26 Tom Flesseman 3 305,5 64 7 3 1 3 50 21,5 7,25 1 1W
27 Cilia van der Kamp 3 305 63 7 2 1 4 35,7 20,5 3 -1 1W
28 Louis van Staden ten Brink 2 294 62 6 3 0 3 50 16 5,5 0 1Z
29 Gerben Houba 3 286,17 61 7 1 2 4 28,6 29,5 6,5 -1 1Z
30 Marie Boomgaard 3 271,33 60 7 2 1 4 35,7 23 3,75 -1 1Z
31 Giordano Sanmartin de Miranda 3 269 59 1 1 0 0 100 3,5 3,5 1 1W
32 Michiel Smit 2 230 58 2 2 0 0 100 4 4 0 1Z
33 Willem Toutenhoofd 3 227 57 10 3 0 7 30 29 3,5 0 1Z
34 Jeroen Goedhart 2 220 56 2 2 0 0 100 5,5 5,5 0 1W
35 Rens Mors 3 218,33 55 9 2 1 6 27,8 31,5 5,25 -1 1W
36 Alexander Boelen 1 217 54 1 1 0 0 100 5,5 5,5 -1 1Z
37 Peter van Nijen 2 212,33 53 3 1 0 2 33,3 11 2,5 1 1W
38 Hein van der Kroon 3 209 52 11 1 4 6 27,3 35 4 1 2W
39 Max Kuilman 3 154 51 1 1 0 0 100 3 3 -1 1Z
40 Casper Tepe 3 138 50 5 0 1 4 10 23 2,25 -1 2Z
41 Ron Monté 3 122 46 2 1 0 1 50 2,5 0 0 1Z
42 André van der Walt 3 121 45 1 1 0 0 100 3 3 1 1W
43 Simon Bouwhuis 3 120 44 1 1 0 0 100 0 0 1 1W
44 Maarten van Loggem 3 118 43 5 0 1 4 10 15 1,5 -1 2Z
45 Harmen Keiser 3 116 42 1 0 1 0 50 3 1,5 1 1W
46 Arnold Smallegoor 2 78 38 1 0 0 1 0 2 0 1 1W
47 Francisco Gomez Olivares 3 68 33 5 0 0 5 0 11 0 -1 1Z
48 Frans Altena 3 66 32 3 0 0 3 0 8,5 0 -1 1Z
49 Pjotr van Nie 1 62 31 1 0 0 1 0 5,5 0 1 1W

 

 

 

Toelichting op de kolommen
   
Nr plaats op de ranglijst
Naam Achter de naam van iedere speler staat de groep op basis waarvan hij/zij in aanmerking komt voor een prijs aan het einde van het seizoen.
Punten het totaal aantal behaalde keizerpunten
Wa de Keizerwaarde van de speler
Gsp het aantal gespeelde partijen
Gw, Rm, Vl het aantal gewonnen, geremiseerde en verloren partijen
Perc het scoringspercentage
WP, SB weerstandspunten en Sonneborn-Berger punten. Deze kunnen worden gebruikt om de sterkte van de tegenstanders waartegen je hebt gespeeld, te bepalen
Kl kleursaldo, positief als je vaker met wint hebt gespeeld, negatief als je vaker met zwart hebt gespeeld
Al staat voor alternering: 3Z betekent bijv. dat een speler de laatste 3 partijen zwart heeft gehad
On aantal keer dat je als oneven bent ingedeeld
Ng niet gespeeld
Nbs niet gespeeld buiten schuld
12 december 2019

* Alleen met de spelers die minstens 1 keer hebben gespeeld

Stand per groep na ronde 14 (11 december) *      
               
Groep 1   Groep 2   Groep 3
1 Olaf Cliteur   1 Menno Keuken   1 Paul Maurice Dekker
2 Ramon van Beemdelust   2 Gerie Opgenhaffen   2 Roel de Jong
3 Wim Postema   3 Boudewijn Thewissen   3 Rob Baas
4 Hans Radder   4 Jaap Loos   4 Tom Flesseman
5 Rinus Koevoets   5 Henny Heima   5 Cilia van der Kamp
6 Harmen van der Ploeg   6 Peter Voets   6 Gerben Houba
7 Jop Dekker   7 Victor Bartman   7 Marie Boomgaard
8 Douwe Jan Veltheer   8 Bart Romijn   8 Giordano Sanmartin de Miranda
9 Alexander Boelen   9 Peter de Leeuwe   9 Willem Toutenhoofd
10 Pjotr van Nie   10 Eric Mol   10 Rens Mors
      11 Peter Bosschieter   11 Hein van der Kroon
      12 Rob van Slooten   12 Max Kuilman
      13 Anjo Vlug   13 Casper Tepe
      14 Piet Hofstee   14 Ron Monté
      15 Louis van Staden ten Brink   15 André van der Walt
      16 Michiel Smit   16 Simon Bouwhuis
      17 Jeroen Goedhart   17 Maarten van Loggem
      18 Peter van Nijen   18 Harmen Keiser
      19 Arnold Smallegoor   19 Francisco Gomez Olivares
            20 Frans Altena

 

12 december 2019
Ronde 14, 11 december 2019  
       
Wit   Zwart Uitslag
Wim Postema 1 - Menno Keuken 2 ½-½
Victor Bartman 2 - Gerie Opgenhaffen 2 0-1
Simon Bouwhuis 3 - Francisco Gomez Olivares 3 1-0
Cilia van der Kamp 3 - Rob van Slooten 2 0-1
Jaap Loos 2 - Hans  Radder 1 0-1
Tom Flesseman 3 - Marie Boomgaard 3 1-0
Boudewijn Thewissen 2 - Henny Heima 2 ½-½
Roel de Jong 3 - Peter Bosschieter 2 ½-½
Hein van der Kroon 3 - Maarten van Loggem 3 1-0
Eric Mol 2 - Peter Voets 2 0-1
Rens Mors 3 - Frans Altena 3 1-0
Paul Maurice Dekker 3 - Peter de Leeuwe 2 1-0
André van der Walt 3 - Willem Toutenhoofd 3 1-0

 

Ronde 13, 4 december 2019  
Douwe Jan Veltheer 1 - Jaap Loos 2 0-1
Anjo Vlug 2 - Victor Bartman 2 0-1
Rob van Slooten 2 - Eric Mol 2 ½-½
Hans  Radder 1 - Boudewijn Thewissen 2 ½-½
Willem Toutenhoofd 3 - Piet Hofstee 2 0-1
Hein van der Kroon 3 - Cilia van der Kamp 3 ½-½
Peter Bosschieter 2 - Louis van Staden ten Brink 2 1-0
Bart Romijn 2 - Alexander Boelen 1 0-1
Francisco Gomez Olivares 3 - Ron Monté 3 0-1
Jeroen Goedhart 2 - Rens Mors 3 1-0
Peter de Leeuwe 2   Oneven                        

 

Ronde 12, 20 november 2019
Gerie Opgenhaffen 2 - Peter de Leeuwe 2 1-0
Menno Keuken 2 - Olaf Cliteur 1 1-0
Victor Bartman 2 - Hein van der Kroon 3 1-0
Jaap Loos 2 - Ramon van Beemdelust 1 0-1
Boudewijn Thewissen 2 - Bart Romijn 2 1-0
Roel de Jong 3 - Eric Mol 2 ½-½
Willem Toutenhoofd 3 - Jeroen Goedhart 2 0-1
Peter Bosschieter 2 - Rob van Slooten 2 1-0
Piet Hofstee 2 - Tom Flesseman 3 1-0
Marie Boomgaard 3 - Francisco Gomez Olivares 3 1-0
Ron Monté 3 - Cilia van der Kamp 3 0-1

 

Ronde 11, 13 november 2019
Ramon van Beemdelust 1 - Hans Radder 1 1-0
Douwe Jan Veltheer 1 - Victor Bartman 2 1-0
Peter Voets 2 - Marie Boomgaard 3 1-0
Olaf Cliteur 1 - Wim Postema 1 1-0
Louis van Staden ten Brink 2 - Rens Mors 3 1-0
Boudewijn Thewissen 2 - Roel de Jong 3 1-0
Rob Baas 3 - Gerben Houba 3 1-0
Eric Mol 2 - Paul Maurice Dekker 3 ½-½
Bart Romijn 2 - Rinus Koevoets 1 ½-½
Francisco Gomez Olivares 3 - Willem Toutenhoofd 3 0-1
Harmen Keiser 3 - Hein van der Kroon 3 ½-½

 

Ronde 10, 6 november 2019
Olaf Cliteur 1 - Gerie Opgenhaffen 2 1-0
Tom Flesseman 3 - Francisco Gomez Olivares 3 1-0
Rob van Slooten 2 - Piet Hofstee 2 1-0
Hein van der Kroon 3 - Peter Bosschieter 2 ½-½
Marie Boomgaard 3 - Paul Maurice Dekker 3 0-1
Bart Romijn 2 - Victor Bartman 2 ½-½
Jaap Loos 2   Oneven                        

 

Ronde 9, 30 oktober
Victor Bartman 2 - Eric Mol 2 1-0
Cilia van der Kamp 3 - Maarten van Loggem 3 1-0
Henny Heima 2 - Louis van Staden ten Brink 2 1-0
Jaap Loos 2 - Bart Romijn 2 ½-½
Rob van Slooten 2 - Casper Tepe 3 1-0
Rob Baas 3 - Tom Flesseman 3 ½-½
Willem Toutenhoofd 3 - Hein van der Kroon 3 1-0
Peter de Leeuwe 2 - Marie Boomgaard 3 1-0
Piet Hofstee 2 - Boudewijn Thewissen 2 0-1
Jop Dekker 1 - Anjo Vlug 2 ½-½
Rens Mors 3 - Roel de Jong 3 0-1

 

Ronde 8, 23 oktober
Rinus Koevoets 1 - Menno Keuken 2 ½-½
Victor Bartman 2 - Jaap Loos 2 ½-½
Anjo Vlug 2 - Peter Voets 2 1-0
Roel de Jong 3 - Rob Baas 3 ½-½
Hans  Radder 1 - Bart Romijn 2 ½-½
Hein van der Kroon 3 - Max Kuilman 3 0-1
Peter Bosschieter 2 - Henny Heima 2 ½-½
Paul Maurice Dekker 3 - Douwe Jan Veltheer 1 0-1

 

Ronde 7, 16 oktober
Douwe Jan Veltheer 1 - Wim Postema 1 0-1
Harmen van der Ploeg 1 - Olaf Cliteur 1 0-1
Henny Heima 2 - Jaap Loos 2 0-1
Tom Flesseman 3 - Eric Mol 2 0-1
Louis van Staden ten Brink 2 - Casper Tepe 3 1-0
Hans  Radder 1 - Menno Keuken 2 1-0
Willem Toutenhoofd 3 - Roel de Jong 3 0-1
Gerben Houba 3 - Rens Mors 3 1-0
Peter de Leeuwe 2 - Peter Voets 2 1-0
Frans Altena 3 - Piet Hofstee 2 0-1
Maarten van Loggem 3 - Hein van der Kroon 3 ½-½
Paul Maurice Dekker 3 - Victor Bartman 2 0-1
Marie Boomgaard 3 - Oneven                        

 

Ronde 6, 9 oktober
Ramon van Beemdelust 1 - Rinus Koevoets 1 1-0
Wim Postema 1 - Olaf Cliteur 1 ½-½
Menno Keuken 2 - Gerie Opgenhaffen 2 1-0
Peter Voets 2 - Victor Bartman 2 1-0
Henny Heima 2 - Willem Toutenhoofd 3 1-0
Arnold Smallegoor 2 - Michiel Smit 2 0-1
Jaap Loos 2 - Peter de Leeuwe 2 1-0
Hein van der Kroon 3 - Roel de Jong 3 0-1
Marie Boomgaard 3 - Frans Altena 3 1-0
Bart Romijn 2 - Harmen van der Ploeg 1 1-0
Jop Dekker 1 - Douwe Jan Veltheer 1 ½-½
Rens Mors 3 - Rob van Slooten 2 ½-½
Gerben Houba 3 - Paul Maurice Dekker 3 0-1

 

Ronde 5, 2 oktober
Wim Postema 1 - Hans  Radder 1 1-0
Rinus Koevoets 1 - Bart Romijn 2 1-0
Gerie Opgenhaffen 2 - Douwe Jan Veltheer 1 1-0
Victor Bartman 2 - Marie Boomgaard 3 ½-½
Olaf Cliteur 1 - Menno Keuken 2 1-0
Anjo Vlug 2 - Ramon van Beemdelust 1 0-1
Jaap Loos 2 - Rens Mors 3 1-0
Louis van Staden ten Brink 2 - Cilia van der Kamp 3 1-0
Giordano Sanmartin de Miranda 3 - Rob Baas 3 1-0
Michiel Smit 2 - Peter Voets 2 1-0
Harmen van der Ploeg 1   Oneven                        

 

Ronde 4, 25 september
Douwe Jan Veltheer 1 - Piet Hofstee 2 1-0
Gerie Opgenhaffen 2 - Ramon van Beemdelust 1 ½-½
Menno Keuken 2 - Wim Postema 1 1-0
Victor Bartman 2 - Rinus Koevoets 1 0-1
Peter Voets 2 - Olaf Cliteur 1 0-1
Tom Flesseman 3 - Willem Toutenhoofd 3 1-0
Rob Baas 3 - Maarten van Loggem 3 1-0
Roel de Jong 3 - Henny Heima 2 0-1
Hans  Radder 1 - Jaap Loos 2 1-0
Peter van Nijen 2 - Anjo Vlug 2 0-1
Peter de Leeuwe 2 - Gerben Houba 3 1-0
Eric Mol 2 - Hein van der Kroon 3 1-0
Bart Romijn 2 - Rens Mors 3 1-0
Cilia van der Kamp 3   Oneven                        

 

Ronde 3, 18 september
Wim Postema 1 - Jop Dekker 1 1-0
Menno Keuken 2 - Jaap Loos 2 1-0
Peter Voets 2 - Tom Flesseman 3 1-0
Olaf Cliteur 1 - Hans  Radder 1 1-0
Casper Tepe 3 - Peter de Leeuwe 2 0-1
Willem Toutenhoofd 3 - Boudewijn Thewissen 2 0-1
Gerben Houba 3 - Victor Bartman 2 0-1
Eric Mol 2 - Rob van Slooten 2 1-0
Bart Romijn 2 - Gerie Opgenhaffen 2 ½-½
Rens Mors 3 - Louis van Staden ten Brink 2 1-0
Peter van Nijen 2 - Oneven                        

 

Ronde 2, 11 september
Ramon van Beemdelust 1 - Harmen van der Ploeg 1 ½-½
Douwe Jan Veltheer 1 - Gerben Houba 3 ½-½
Rinus Koevoets 1 - Olaf Cliteur 1 ½-½
Cilia van der Kamp 3 - Victor Bartman 2 0-1
Jaap Loos 2 - Casper Tepe 3 1-0
Rob van Slooten 2 - Roel de Jong 3 ½-½
Boudewijn Thewissen 2 - Wim Postema 1 0-1
Rob Baas 3 - Henny Heima 2 ½-½
Hans  Radder 1 - Peter van Nijen 2 1-0
Peter de Leeuwe 2 - Eric Mol 2 ½-½
Maarten van Loggem 3 - Willem Toutenhoofd 3 0-1
Jop Dekker 1 - Menno Keuken 2 ½-½
Pjotr van Nie 1 - Bart Romijn 2 0-1
Gerie Opgenhaffen 2   Oneven                        

 

Ronde 1, 4 september 2019
Wim Postema 1 - Jaap Loos 2 ½-½
Harmen van der Ploeg 1 - Peter de Leeuwe 2 1-0
Menno Keuken 2 - Rob Baas 3 1-0
Victor Bartman 2 - Hans  Radder 1 0-1
Henny Heima 2 - Jop Dekker 1 0-1
Olaf Cliteur 1 - Rob van Slooten 2 1-0
Casper Tepe 3 - Douwe Jan Veltheer 1 ½-½
Roel de Jong 3 - Rinus Koevoets 1 0-1
Peter van Nijen 2 - Cilia van der Kamp 3 1-0
Hein van der Kroon 3 - Boudewijn Thewissen 2 0-1
Piet Hofstee 2 - Gerben Houba 3 ½-½
Eric Mol 2 - Ramon van Beemdelust 1 0-1