Raadsheer

S c h a a k v e r e n i g i n g
♗ De Raadsheer
A m s t e r d a m
Anno 1922

IMG 3969 geknipt 40

De 11e editie van het Raadsheer Kattenburger Open is gewonnen door Kedem Gutkind. Met 6 uit 7 bleef hij 3 concurrenten een halfje voor en mocht van voorzitter Olaf Cliteur naast een geldprijs de beker in ontvangst nemen. Tevens wordt hij voor een jaar eigenaar van de wisseltrofee. Evert Jan Straat, Peter Poncin en Martin Heijlman behaalden ieder een score van 5½ uit 7 maar werden resp. tweede, derde en vierde op basis van hun TPR.

Winnaar van de B-groep (Rating tot 1650) werd dit jaar Gijs Markus met 3½ uit 7. Ailko van der Veen, Ruud Neumeijer en Peter Elisen eindigden in deze groep als tweede, derde en vierde. Allen met hetzelfde aantal punten als Gijs. Ook in deze groep gaf de TPR de doorslag.

Tenslotte dank aan Arno Eliëns die op een uitstekende wijze Gerie Opgenhaffen als wedstrijdleider verving.

Volledige eindstand