Raadsheer

S c h a a k v e r e n i g i n g
♗ De Raadsheer
A m s t e r d a m
Anno 1922

Ter ere van het 50-jarig jubileum van de SGA organiseert

SV De Raadsheer

Raadsheer Logo

 Woensdagavond 17 april 2019  20.00 uur - 23.30 uur

Het paasSGAschaak voor tweetallen

PaaSGAhaas

Hands & Brains, Opdrachtschaak, King of the hill, Doorgeefschaak, Fischer Random, 3 keer schaak is ook mat en twee tegen twee op één bord. 7 ronden zwitsers, iedere ronde een andere spelvorm. Speluitleg vooraf aan iedere ronde. meer info

Een koppel mag totaal maximaal 4000 Elo-punten hebben volgens de recente KNSB ratinglijst van 1 februari 2019. De hoogste rating speelt aan bord 1. Van individuele aanmeldingen zullen koppels worden gevormd.

Deelname gratis, Een drankje van de SGA, voor iedereen een paasprijs en natuurlijk de traditionele Kattenburger hapjes!

Aanmelden per tweetal of individueel, per email bij olafcliteur@gmail.com

Plaats: Gebouw ‘De Poort’
Kattenburgerstraat 150, Amsterdam. Routebeschrijving op de website:www.svderaadsheer.nl

Op zondag 12 mei zal VAS eveneens een schaakvariantendag organiseren (individueel). Deelnemers kunnen de met het tweetal gescoorde punten meenemen, om ook nog eens mee te dingen naar prijzen in het totaalklassement.