Raadsheer

S c h a a k v e r e n i g i n g
♗ De Raadsheer
A m s t e r d a m
Anno 1922

IMG 8683 250x162Conform een lange traditie wordt er bij De Raadsheer op de eerste clubavond van het jaar (met champagne!) de interne snelschaakcompetitie én de Stamhoudercup afgewerkt. De laatste is voor alle spelers uit groep 3 en gaat volgens het rapid-tempo. 

Aan de snelschaakcompetitie deden maar liefst 20 Raadsheren (m/v) mee. Positief verrassend waren de deelnames van eerste team spelers Fred Jungen en Ron van Dijk. De laastste nam ook de indeling voor zijn rekening en deed dat met verve. 

Beide eerste team spelers deden hun kracht eer aan maar moesten toch weer Ramon van Beemdelust voor laten gaan die met slechts één remise en 12 winstpartijen de overwinning naar zich toe trok.

De volledige uitslag staat hier

IMG 8763 250x181

 

Stamhouderscup

De Stamhouderscup werd bevochten door 6 spelers van groep 3 en werd overtuigend gewonnen door Laurens Luyken. Cilia eindigde op de tweede plaats. 

De uitslag staat hier.