ververst op 12-4-2014 20:37
Raadsheer 1 SGA-competitie Promotieklasse
Teamleider: Peter Voets
Datum | Thuis | Uit | Uitslag |
02 okt 2013 | Raadsheer 1 | Almere 2 | 4 - 4 |
05 nov 2013 | Caissa 7 | Raadsheer 1 | 4½ - 3½ |
04 dec 2013 | Raadsheer 1 | De Amstel 1 | 4½ - 3½ |
07 feb 2014 | ENPS 1 | Raadsheer 1 | 4½ - 3½ |
05 feb 2014 | Raadsheer 1 | De Wachter 1 | 6½ - 1½ |
05 mrt 2014 | Raadsheer 1 | Boven IJ 2 | 3 - 5 |
04 apr 2014 | Zukertort/A'v 4 | Raadsheer 1 | 4 - 4 |
Poulestand
Promotieklasse N Mp Bp 1 2 3 4 5 6 7 8 Rav TPR
1. Almere 2 7 11 37½ x 4½ 3½ 5½ 7 4 6½ 6½ 1994 2048
2. Caïssa 7 7 11 36½ 3½ x 5 4 6½ 4½ 6 7 2022 2026
3. ENPS 1 7 9 27½ 4½ 3 x 4 4½ 4½ 2½ 4½ 1928 1930
4. Zukertort Amstelveen 4 7 8 30½ 2½ 4 4 x 4 4 6 6 1957 1954
5. Boven IJ 2 7 7 25½ 1 1½ 3½ 4 x 5 5½ 5 1917 1908
6. De Raadsheer 1 7 6 29 4 3½ 3½ 4 3 x 6½ 4½ 1919 1935
7. De Wachter 1 7 4 20½ 1½ 2 5½ 2 2½ 1½ x 5½ 1856 1853
8. De Amstel 1 7 0 17 1½ 1 3½ 2 3 3½ 2½ x 1862 1797
» zie ook SGA site
Individuele Resultaten
Ronde 7 4 april 2014
Bord | Zukertort/A'v 4 | Raadsheer 1 | 4 - 4 |
1 | Marcel Laarhoven (2115) | Ramon van Beemdelust (2045) | ½ - ½ |
2 | Willem Hensbergen (2120) | Stephan Geuljans (2054) | 0 - 1 |
3 | Michiel Harmsen (2022) | Mustapha Yahia (1916) | ½ - ½ |
4 | Eric Roosendaal (1946) | Henri Amand (1850) | 1 - 0 |
5 | Nico Louter (1989) | Ron van Dijk (1913) | 0 - 1 |
6 | Harold de Boer (1955) | Olaf Cliteur (1939) | 1 - 0 |
7 | Elham Wasei (1751) | Gerie Opgenhaffen (1781) | 0 - 1 |
8 | Ridens Bolhuis (1935) | Fred Jungen (1886) | 1 - 0 |
Ronde 6 5 maart 2014
Bord | Raadsheer 1 | Boven IJ 2 | 3 - 5 |
1 | Stephan Geuljans (2054) | Wim de Schipper (1935) | ½ - ½ |
2 | Ramon van Beemdelust (2045) | Peter Sassen (1934) | 1 - 0 |
3 | Ron van Dijk (1913) | Eric Tetteroo (2221) | 1 - 0 |
4 | Olaf Cliteur (1939) | Arthur Bauduin (1927) | 0 - 1 |
5 | Mustapha Yahia (1916) | Huub Groenenberg (1807) | 0 - 1 |
6 | Fred Jungen (1886) | Han Gieske (1917) | ½ - ½ |
7 | Jacob Strikwerda (1908) | Rene Velkers (1754) | 0 - 1 |
8 | Henri Amand (1850) | Rinus Koevoets (1769) | 0 - 1 |
Ronde 5 5 februari 2014
Bord | Raadsheer 1 | De Wachter 1 | 6½ - 1½ |
1 | Stephan Geuljans (2054) | R. Vas Visser (1405) | 1 - 0 |
2 | Ramon van Beemdelust (2045) | Peter Krijnen (1576) | 1 - 0 |
3 | Mustapha Yahia (1916) | Clovis Hopman (2152) | 1 - 0 |
4 | Ron van Dijk (1913) | Ingmar van Herpt (1878) | 1 - 0 |
5 | Henri Amand (1850) | Janko Gorter (2067) | ½ - ½ |
6 | Olaf Cliteur (1939) | Jurriaan Eggelte (1801) | ½ - ½ |
7 | Eelco Niks (1884) | Peter Hoopman (1734) | ½ - ½ |
8 | Fred Jungen (1886) | Stefan Steinbusch (1828) | 1 - 0 |
Ronde 4 7 februari 2014
Bord | ENPS 1 | Raadsheer 1 | 4½ - 3½ |
1 | Sanne Visser (1845) | Ramon van Beemdelust (2045) | ½ - ½ |
2 | Steve Michel (1946) | Stephan Geuljans (2054) | ½ - ½ |
3 | Peter Hoekstra (2064) | Ron van Dijk (1913) | 1 - 0 |
4 | Peter Nitscke (1945) | Mustapha Yahia (1916) | 0 - 1 |
5 | Bas Jonkers (1812) | Olaf Cliteur (1939) | 1 - 0 |
6 | Niek Verweij (1824) | Henri Amand (1850) | 0 - 1 |
7 | Ruud van Caspel (1982) | Fred Jungen (1886) | ½ - ½ |
8 | Mark Hecker (1896) | Jacob Strikwerda (1908) | 1 - 0 |
Ronde 3 4 december 2013
Bord | Raadsheer 1 | De Amstel 1 | 4½ - 3½ |
1 | André de Roo (1936) | Theo Hendriks (2024) | ½ - ½ |
2 | Ramon van Beemdelust (2028) | Piet Geertsema (1920) | 1 - 0 |
3 | Henri Amand (1851) | Carel Kok (1875) | 0 - 1 |
4 | Stephan Geuljans (2049) | Huup Joosten (1765) | ½ - ½ |
5 | Jop Dekker (1820) | Henk Elserman (1714) | ½ - ½ |
6 | Olaf Cliteur (1896) | Vincent Jongkind (1914) | 1 - 0 |
7 | Hans Radder (1827) | Ysbert van Hoorn (1802) | 0 - 1 |
8 | Fred Jungen (1888) | Herman Freek (1850) | 1 - 0 |
Ronde 2 5 november 2013
Bord | Caissa 7 | Raadsheer 1 | 4½ - 3½ |
1 | Jack Blanchard (2209) | Henri Amand (1851) | 1 - 0 |
2 | Tigran Spaan (2122) | Joop Reiber (1802) | 1 - 0 |
3 | Nirav Christophe (2109) | Ramon van Beemdelust (2028) | ½ - ½ |
4 | Dennis Breuker (1981) | Ron van Dijk (1902) | 1 - 0 |
5 | Freek Terlouw (1951) | Stephan Geuljans (2056) | ½ - ½ |
6 | Stef van Haaren (NR) | Fred Jungen (1888) | ½ - ½ |
7 | Jurgen Stigter (1882) | Olaf Cliteur (1873) | 0 - 1 |
8 | Co Vennius (1806) | Jacob Strikwerda (1856) | 0 - 1 |
Ronde 1 2 oktober 2013
Bord | Raadsheer 1 | Almere 2 | 4 - 4 |
1 | Stephan Geuljans (2056) | Tobias Kabos (2296) | 0 - 1 |
2 | André de Roo (1936) | Danny Overweg (1967) | ½ - ½ |
3 | Ramon van Beemdelust (2028) | Ivo Knottnerus (1979) | 1 - 0 |
4 | Ron van Dijk (1902) | Martijn Woudsma (2171) | 1 - 0 |
5 | Mustapha Yahia (1927) | Mike van Niel (1969) | 0 - 1 |
6 | Fred Jungen (1888) | Martin Heijlman (1857) | 0 - 1 |
7 | Olaf Cliteur (1873) | Bert Kampen (1888) | ½ - ½ |
8 | Henri Amand (1851) | Dennis van Leusden (1869) | 1 - 0 |
|