ververst op 27-4-2009 20:02

Raadsheer 3
SGA-competitie Klasse 2C


Teamleider: Harmen van der Ploeg
DatumThuisUitUitslag
29 sep 2008Almere 4Raadsheer 36 - 2 
29 okt 2008Raadsheer 3Nieuwendam 32 - 6 
25 nov 2008De Pion 2Raadsheer 33½ - 4½ 
11 feb 2009Raadsheer 3ENPS/Quibus 34 - 4 
20 mrt 2009De Bron 1Raadsheer 34½ - 3½ 
15 apr 2009Raadsheer 3Caissa 62 - 6 


Poulestand  (SGA site)


   Klasse 2C    Ap Mp Bp  1  2  3   4   5   6  7   8 Ra   TPR 
1. Nieuwendam 3 6  10 30  x  4 4   5  4   6  6   . 1737 1728
2. ENPS 3       6  8  28  3 x  4   6   5  4  5   . 1629 1718
3. Almere 4     6  8  27 4  4  x   3  5   6  5   . 1678 1706
4. Caissa 6     6  7  25 2 2  4  x   6  6  4   . 1694 1680
5. Bron 1       6  3  20 4  2 3   1  x   4 5   . 1676 1596
6. Raadsheer 3  6  3  18  2  4  2   2   3  x  4  . 1572 1583
7. Pion 2       6  1  18 2  3  3   4   3   3 x   . 1618 1591
8. Vrij         0  0  0   .  .  .   .   .   .  .   x


Individuele Resultaten


Ronde 7    15 april 2009
BordRaadsheer 3Caissa 62 - 6
1Rob Visser (1637) G. van 't Hof (1837) 0 - 1 
2Anjo Vlug (1707) N. de Rijk (1779) 1 - 0 
3Dick Beijne (1615) J.G. Uiterwijk (1762) 0 - 1 
4Luc Scheepmaker (1643) E. Leuw (1735) ½ - ½ 
5Ali Kemal Emecen (1579) H. Vriens (1638) 0 - 1 
6Eric Mol (1599) W.J.M. Zonjee (1603) 0 - 1 
7Charles Hartman (1368) G.H.A.R. Huter (1592) ½ - ½ 
8Jaap Schrickx (1506) W. Oranje (1530) 0 - 1 

Ronde 6    20 maart 2009
BordDe Bron 1Raadsheer 34½ - 3½
1S. Kustura (1907) NO (NR) 1 - 0 
2Z. Becic (1825) Rob Visser (1637) 1 - 0 
3NO (NR) Luc Scheepmaker (1643) 0 - 1 
4M. Tomanic (1594) Ali Kemal Emecen (1579) 0 - 1 
5J. Milovic (NR) Theo Breidenbach (1477) ½ - ½ 
6L. Olujic (1395) Jaap Schrickx (1506) 0 - 1 
7A. Kustura (1666) Frans Altena (1415) 1 - 0 
8H. Mehmedovic (1570) Cilia v/d Kamp (1337) 1 - 0 

Ronde 5    11 februari 2009
BordRaadsheer 3ENPS/Quibus 34 - 4
1Dick Beijne (1615) M. Wielemaker (1780) 0 - 1 
2Rob Visser (1637) P. Kersten (1780) 0 - 1 
3Anjo Vlug (1707) M. Rekelhof (1695) 0 - 1 
4Luc Scheepmaker (1643) S. Visser (1601) 1 - 0 
5Peter van de Beek (NR) C. Reemer (1614) 1 - 0 
6Ali Kemal Emecen (1579) J. v/d Maas (1627) 1 - 0 
7Simon Bouwhuis (1333) R. Rahmati (1544) 0 - 1 
8Richard van Deun (1511) S. Schoonderwoerd (1525) 1 - 0 

Ronde 3    25 november 2008
BordDe Pion 2Raadsheer 33½ - 4½
1H. Boom (1684) Dick Beijne (1631) 1 - 0 
2R. Nuy (1728) Lex v/d Wal (1737) 0 - 1 
3H.E. ter Schegget (1667) Rob Visser (1649) 1 - 0 
4A. v/d Eyden (1670) Luc Scheepmaker (1618) 0 - 1 
5W. Muts (1604) Anjo Vlug (1607) 0 - 1 
6R. Vlaanderen (1542) Ali Kemal Emecen (1567) 0 - 1 
7H.J.A. Tulleken (1568) Peter van de Beek (NR) ½ - ½ 
8D.C. Blokland (1589) Jaap Schrickx (1516) 1 - 0 

Ronde 2    29 oktober 2008
BordRaadsheer 3Nieuwendam 32 - 6
1Lex v/d Wal (1737) P.Th. Sassen (1867) 0 - 1 
2Dick Beijne (1631) H. Groenenberg (1851) 0 - 1 
3Luc Scheepmaker (1618) R. ten Have (1814) 0 - 1 
4Rob Visser (1649) A. Dieben (1737) 1 - 0 
5Eric Mol (1618) C. van Waardt (1677) 0 - 1 
6Anjo Vlug (1607) W. Van Waardt (NR) ½ - ½ 
7Simon Bouwhuis (NR) S.A. le Noir (1630) ½ - ½ 
8Charles Hartman (1356) M. Ran (1697) 0 - 1 

Ronde 1    29 september 2008
BordAlmere 4Raadsheer 36 - 2
1L. van Dijk (1746) NO (NR) 1 - 0 
2G.M. Koeleman (1666) Rob Visser (1649) 1 - 0 
3P.J.W. Alberts (1739) Luc Scheepmaker (1618) 0 - 1 
4R. Cramer (1667) Anjo Vlug (1607) ½ - ½ 
5A. Rijke (1721) Eric Mol (1618) 1 - 0 
6W.A. Peters (1585) Theo Breidenbach (1486) 1 - 0 
7G.S.T. Mulder (1578) Marc Souren (1396) ½ - ½ 
8H.C. Drillenburg (1688) Charles Hartman (1356) 1 - 0