Raadsheer

S c h a a k v e r e n i g i n g
♗ De Raadsheer
A m s t e r d a m
Anno 1922

♗ Interne competitie

21 maart 2019

Bijgewerkt op 20 maart 2019 *

Nr Naam Punten Wa Gsp Gw Rm Vl Perc WP SB Kl Al
1 Jack Smith 1 1862 117 19 11 6 2 73,7 149,5 108,25 1 1W
2 Ramon van Beemdelust 1 1846,83 116 12 8 4 0 83,3 105,5 82,25 2 2W
3 Gerie Opgenhaffen 1 1440,67 115 10 5 2 3 60 77,5 46,75 0 1W
4 Harmen van der Ploeg 1 1440,5 114 11 4 4 3 54,5 99 50,5 -1 1Z
5 Wim Postema 1 1440 113 18 7 7 4 58,3 148,5 73,75 0 1Z
6 Rinus Koevoets 1 1373,5 112 19 9 5 5 60,5 141 74,75 -1 2Z
7 Douwe Jan Veltheer 2 1358,17 111 16 4 8 4 50 116 56,5 0 1W
8 Arnold Smallegoor 2 1251,17 110 12 6 3 3 62,5 81 44 0 2Z
9 Olaf Cliteur 1 1215,67 109 8 4 4 0 75 59,5 42 2 2W
10 Peter Voets 2 1210,33 108 13 4 4 5 46,2 87,5 42,5 -1 1W
11 Henny Heima 2 1177,5 107 15 6 4 5 53,3 85,5 37,75 1 2W
12 Menno Keuken 2 1161,5 106 15 6 4 5 53,3 112,5 52,75 1 1W
13 Cilia van der Kamp 3 1128,17 105 12 4 1 7 37,5 65 17 0 1Z
14 Simon Bouwhuis 3 1094,83 104 22 10 2 10 50 117 49,5 0 1W
15 Anjo Vlug 2 1086,67 103 13 2 8 3 46,2 96,5 42 -1 2Z
16 Victor Bartman 3 1017 102 21 7 5 9 45,2 122,5 47 -1 1W
17 Casper Tepe 3 956 101 14 5 1 8 39,3 107 34,25 0 1W
18 Louis van Staden ten Brink 2 921,5 100 11 7 1 3 68,2 69,5 43,25 1 2W
19 Roel de Jong 2 885 99 12 4 3 5 45,8 85 44,5 0 1W
20 Rob van Slooten 2 882,5 98 11 3 3 5 40,9 67 22 1 1W
21 Jaap Loos 2 877,67 97 18 5 3 10 36,1 106 24,5 0 1W
22 Boudewijn Thewissen 2 859,5 96 9 6 3 0 83,3 52 41 1 1W
23 Willem Toutenhoofd 3 854 95 12 5 1 6 45,8 75 22,25 0 1Z
24 Alexander Boelen 1 788 94 7 5 2 0 85,7 45,5 38,75 -1 1Z
25 Peter van Nijen 2 757,5 93 7 5 2 0 85,7 41 35 1 2W
26 Rob Baas 3 719,33 92 12 2 3 7 29,2 67 13,5 0 2Z
27 Tom Flesseman 3 687,5 91 12 4 2 6 41,7 54 14,5 2 2W
28 Hans  Radder 1 682,33 90 7 2 3 2 50 63 27,75 -1 1Z
29 Hein van der Kroon 3 672,17 89 19 2 7 10 28,9 105,5 21,25 -1 2Z
30 Gerben Houba 2 669 88 8 2 2 4 37,5 61 24,25 -2 2Z
31 Maurice Buzink 3 627 87 6 3 0 3 50 32 12 0 1Z
32 Douwe Vaartjes 3 620 86 8 3 1 4 43,8 41,5 17,5 0 1W
33 Ton van Garderen 2 618,5 85 5 2 1 2 50 38 20 -1 2Z
34 Peter de Leeuwe 2 614,83 84 14 2 4 8 28,6 59,5 15,25 0 1Z
35 Mustapha Yahia 1 577 83 1 1 0 0 100 0,5 0,5 -1 1Z
36 Lex van der Wal 1 566 82 5 2 1 2 50 26 11 -1 2Z
37 Vincent Visser 1 480 81 2 1 0 1 50 17,5 9,5 0 1W
38 Frans Altena 3 440,67 80 12 2 0 10 16,7 73 9,5 0 1W
39 André de Roo 1 422,17 79 2 0 1 1 25 7 3 2 2W
40 Rob Gallenkamp 2 409,5 78 5 2 2 1 60 21 10,5 1 1Z
41 Piet Hofstee 2 330 75 5 1 2 2 40 23 10,5 -1 1Z
42 Frits van Gelder 2 317 74 3 2 0 1 66,7 19 9 -1 1Z
43 Himmet Obut 1 306,67 73 1 1 0 0 100 8 8 1 1W
44 Thomas Stam 3 305 72 3 2 0 1 66,7 10 4,5 1 2W
45 Ralph van Bemmel 2 285,67 71 1 1 0 0 100 5,5 5,5 1 1W
46 Wil Nanlohy 3 282 69 2 2 0 0 100 6,5 6,5 0 1W
47 Marie Boomgaard 3 244 68 5 1 0 4 20 17,5 0 1 1W
48 Giardaro de Miranda 3 234 67 3 1 0 2 33,3 17 5,5 1 1Z
49 Gido ter Heijne 2 222 66 1 1 0 0 100 3 3 -1 1Z
50 Derck Stabler 3 170,5 62 1 0 1 0 50 5,5 2,75 -1 1Z
51 Maarten van Loggem 3 120 60 2 0 0 2 0 12 0 0 1Z
52 Peter van Harn 3 116 58 1 0 0 1 0 7,5 0 -1 1Z
53 Roel de Vrijer 3 90 45 1 0 0 1 0 11,5 0 -1 1Z
54 Freek Bos 3 88 44 1 0 0 1 0 5,5 0 -1 1Z
55 Laurens van Dorst 3 86 43 1 0 0 1 0 3,5 0 -1 1Z
56 Michel Bovy 3 84 42 1 0 0 1 0 4,5 0 -1 1Z
57 Gerard Blees 2 82 41 1 0 0 1 0 11 0 1 1W

 

Toelichting op de kolommen
   
Nr plaats op de ranglijst
Naam Achter de naam van iedere speler staat de groep op basis waarvan hij/zij in aanmerking komt voor een prijs aan het einde van het seizoen.
Punten het totaal aantal behaalde keizerpunten
Wa de Keizerwaarde van de speler
Gsp het aantal gespeelde partijen
Gw, Rm, Vl het aantal gewonnen, geremiseerde en verloren partijen
Perc het scoringspercentage
WP, SB weerstandspunten en Sonneborn-Berger punten. Deze kunnen worden gebruikt om de sterkte van de tegenstanders waartegen je hebt gespeeld, te bepalen
Kl kleursaldo, positief als je vaker met wint hebt gespeeld, negatief als je vaker met zwart hebt gespeeld
Al staat voor alternering: 3Z betekent bijv. dat een speler de laatste 3 partijen zwart heeft gehad
On aantal keer dat je als oneven bent ingedeeld
Ng niet gespeeld
Nbs niet gespeeld buiten schuld
21 maart 2019
Ronde 24, 20 maart 2019   
      Uitslag
Ramon van Beemdelust 1 - Wim Postema 1 1-0
Jack Smith 1 - Harmen van der Ploeg 1 1-0
Henny Heima 2 - Willem Toutenhoofd 3 1-0
Simon Bouwhuis 3 - Rinus Koevoets 1 0-1
Tom Flesseman 3 - Peter de Leeuwe 2 1-0
Wil Nanlohy 3 - Hein van der Kroon 3 1-0

 

Ronde 23, 13 maart 2019    
      Uitslag
Menno Keuken 2 - Simon Bouwhuis 3 ½-½
Jaap Loos 2 - Alexander Boelen 1 0-1
Gerie Opgenhaffen 1 - Jack Smith 1 ½-½
Rob van Slooten 2 - Cilia van der Kamp 3 0-1
Henny Heima 2 - Anjo Vlug 2 ½-½
Marie Boomgaard 3 - Wil Nanlohy 3 0-1
Boudewijn Thewissen 2 - Peter van Harn 3 1-0

 

Ronde 22, 6 maart 2019
      Uitslag
Ramon van Beemdelust 1 - Gerie Opgenhaffen 1 1-0
Wim Postema 1 - Jack Smith 1 0-1
Victor Bartman 3 - Hein van der Kroon 3 1-0
Frans Altena 3 - Jaap Loos 2 0-1
Alexander Boelen 1 - Boudewijn Thewissen 2 ½-½
Willem Toutenhoofd 3 - Giardaro de Miranda 0-1
Louis van Staden ten Brink 2 - Arnold Smallegoor 2 ½-½
Douwe Jan Veltheer 2 - Rinus Koevoets 1 ½-½
Marie Boomgaard 3   Oneven                        

 

Ronde 21, 27 februari    
      Uitslag
Jack Smith 1 - Ramon van Beemdelust 1 ½-½
Rinus Koevoets 1 - Menno Keuken 2 1-0
Gerie Opgenhaffen 1 - Wim Postema 1 ½-½
Peter de Leeuwe 2 - Piet Hofstee 2 ½-½
Cilia van der Kamp 3 - Henny Heima 2 ½-½
Roel de Jong 2 - Victor Bartman 3 ½-½
Simon Bouwhuis 3 - Anjo Vlug 2 ½-½
Hein van der Kroon 3 - Boudewijn Thewissen 2 0-1
Thomas Stam 3 - Marie Boomgaard 3 1-0
Douwe Vaartjes 3   Oneven                        

 

Ronde 20, 20 februari
      Uitslag
Jack Smith 1 - Rinus Koevoets 1 1-0
Peter Voets 2 - Willem Toutenhoofd 3 0-1
Simon Bouwhuis 3 - Gerben Houba 2 0-1
Hein van der Kroon 3 - Roel de Jong 2 ½-½
Louis van Staden ten Brink 2 - Victor Bartman 3 1-0
Boudewijn Thewissen 2 - Hans  Radder 1 1-0
Piet Hofstee 2 - Rob Baas 3 0-1

 

Ronde 19, 13 februari    
      Uitslag
Menno Keuken 2 - Gerie Opgenhaffen 1 0-1
Jaap Loos 2 - Cilia van der Kamp 3 1-0
Victor Bartman 3 - Simon Bouwhuis 3 0-1
Thomas Stam 3 - Hein van der Kroon 3 0-1
Giardaro de Miranda - Rob Baas 3 0-1
Himmet Obut 1 - Douwe Jan Veltheer 2 1-0

 

Ronde 18, 6 februari   
      Uitslag
Olaf Cliteur 1 - Wim Postema 1 ½-½
Menno Keuken 2 - Jack Smith 1 0-1
Jaap Loos 2 - Piet Hofstee 2 0-1
Marie Boomgaard 3 - Victor Bartman 3 0-1
Rob Baas 3 - Thomas Stam 3 0-1
Douwe Jan Veltheer 2 - Arnold Smallegoor 2 ½-½
Casper Tepe 3 - Peter Voets 2 0-1
Giardaro de Miranda - Henny Heima 2 0-1
Ralph van Bemmel 2 - Roel de Jong 2 1-0

 

Ronde 17, 23 januari
      Uitslag
Olaf Cliteur 1 - Douwe Jan Veltheer 2 1-0
Wim Postema 1 - Ramon van Beemdelust 1 ½-½
Peter van Nijen 2 - Peter Voets 2 ½-½
Harmen van der Ploeg 1 - Jack Smith 1 1-0
Arnold Smallegoor 2 - Rinus Koevoets 1 ½-½
Alexander Boelen 1 - Jaap Loos 2 1-0
Cilia van der Kamp 3 - Louis van Staden ten Brink 2 0-1
Anjo Vlug 2 - Menno Keuken 2 0-1
Roel de Jong 2 - Rob van Slooten 2 0-1
Willem Toutenhoofd 3 - Gerben Houba 2 1-0
Simon Bouwhuis 3 - Rob Baas 3 1-0
Marie Boomgaard 3 - Maarten van Loggem 3 1-0
Tom Flesseman 3 - Piet Hofstee 2 1-0
Douwe Vaartjes 3 - Hein van der Kroon 3 0-1
Henny Heima 2   oneven  

 

Ronde 16, 16 januari   
      Uitslag
Ramon van Beemdelust 1 - Douwe Jan Veltheer 2 ½-½
Jack Smith 1 - Casper Tepe 3 1-0
Peter van Nijen 2 - Harmen van der Ploeg 1 ½-½
Victor Bartman 3 - Jaap Loos 2 1-0
Henny Heima 2 - Frans Altena 3 1-0
Hein van der Kroon 3 - Simon Bouwhuis 3 0-1
Cilia van der Kamp 3   oneven  

 

Ronde 15, 9 januari 2019    
      Uitslag
Wim Postema 1 - Menno Keuken 2 1-0
Rinus Koevoets 1 - Jack Smith 1 0-1
Jaap Loos 2 - Tom Flesseman 3 1-0
Gerben Houba 2 - Simon Bouwhuis 3 0-1
Victor Bartman 3 - Peter van Nijen 2 0-1
Frans Altena 3 - Rob Gallenkamp 2 0-1
Arnold Smallegoor 2 - Cilia van der Kamp 3 1-0
Peter de Leeuwe 2 - Marie Boomgaard 3 1-0
Roel de Jong 2 - Louis van Staden ten Brink 2 0-1
Rob Baas 3 - Hein van der Kroon 3 ½-½
Douwe Jan Veltheer 2 - Casper Tepe 3 1-0
Boudewijn Thewissen 2 - Henny Heima 2 ½-½
Gerie Opgenhaffen 1   Oneven                        

 

Ronde 14, 12 december 2018   
      Uitslag
Jack Smith 1 - Wim Postema 1 ½-½
Rinus Koevoets 1 - Anjo Vlug 2 1-0
Harmen van der Ploeg 1 - Douwe Jan Veltheer 2 ½-½
Menno Keuken 2 - Arnold Smallegoor 2 1-0
Peter Voets 2 - Victor Bartman 3 1-0
Henny Heima 2 - Jaap Loos 2 1-0
Simon Bouwhuis 3 - Roel de Jong 2 0-1
Hein van der Kroon 3 - Peter de Leeuwe 2 ½-½
Rob Baas 3 - Lex van der Wal 1 0-1
Tom Flesseman 3 - Boudewijn Thewissen 2 0-1
Casper Tepe 3 - Cilia van der Kamp 3 1-0

 

Ronde 13, 28 november 2018    
      Uitslag
Wim Postema 1 - Rinus Koevoets 1 ½-½
Rob van Slooten 2 - Victor Bartman 3 ½-½
Louis van Staden ten Brink 2 - Douwe Vaartjes 3 1-0
Douwe Jan Veltheer 2 - Menno Keuken 2 0-1
Maarten van Loggem 3 - Simon Bouwhuis 3 0-1
Rob Gallenkamp 2 - Peter van Nijen 2 0-1
Hein van der Kroon 3   Oneven                        

 

Ronde 12, 21 november 2018    
Wit   Zwart Uitslag
Hans  Radder 1 - Peter Voets 2 1-0
Jack Smith 1 - Olaf Cliteur 1 ½-½
Rinus Koevoets 1 - Maurice Buzink 3 1-0
Peter van Nijen 2 - Rob Baas 3 1-0
Harmen van der Ploeg 1 - Ramon van Beemdelust 1 0-1
Victor Bartman 3 - Willem Toutenhoofd 3 1-0
Frans Altena 3 - Tom Flesseman 3 0-1
Peter de Leeuwe 2 - Rob Gallenkamp 2 0-1
Simon Bouwhuis 3 - Douwe Vaartjes 3 0-1
Hein van der Kroon 3 - Derck Stabler 3 ½-½
Casper Tepe 3 - Wim Postema 1 0-1

 

Ronde 11, 14 november 2018    
Wit   Zwart Uitslag
Olaf Cliteur 1 - Casper Tepe 3 1-0
Jaap Loos 2 - Frans Altena 3 1-0
Gerie Opgenhaffen 1 - Victor Bartman 3 1-0
Arnold Smallegoor 2 - Rob van Slooten 2 1-0
Cilia van der Kamp 3 - Michel Bovy 3 1-0
Anjo Vlug 2 - Roel de Jong 2 ½-½
Henny Heima 2 - Hein van der Kroon 3 1-0
Willem Toutenhoofd 3 - Menno Keuken 2 0-1
Simon Bouwhuis 3 - Louis van Staden ten Brink 2 0-1
Tom Flesseman 3 - Peter van Nijen 2 0-1
Rob Gallenkamp 2 - Lex van der Wal 1 ½-½

 

Ronde 10, 7 november 2018
      Uitslag
Ramon van Beemdelust 1 - Jack Smith 1 1-0
Wim Postema 1 - Douwe Jan Veltheer 2 ½-½
Peter van Nijen 2 - Henny Heima 2 1-0
Menno Keuken 2 - Victor Bartman 3 1-0
Peter Voets 2 - Simon Bouwhuis 3 1-0
Anjo Vlug 2 - Alexander Boelen 1 ½-½
Roel de Jong 2 - Rinus Koevoets 1 0-1
Hein van der Kroon 3 - Jaap Loos 2 ½-½
Rob Baas 3 - Gerie Opgenhaffen 1 0-1
Douwe Vaartjes 3 - Laurens van Dorst 3 1-0
Piet Hofstee 2 - Peter de Leeuwe 2 ½-½

 

Ronde 9, 31 oktober 2018    
      Uitslag
Rob van Slooten 2 - Roel de Jong 2 0-1
Victor Bartman 3 - Rob Baas 3 ½-½
Frans Altena 3 - Cilia van der Kamp 3 0-1
Arnold Smallegoor 2 - Peter Voets 2 1-0
Peter de Leeuwe 2 - Douwe Vaartjes 3 0-1
Louis van Staden ten Brink 2 - Rinus Koevoets 1 0-1
Tom Flesseman 3 - Willem Toutenhoofd 3 0-1
Douwe Jan Veltheer 2 - Jack Smith 1 ½-½
Casper Tepe 3 - Anjo Vlug 2 0-1
Boudewijn Thewissen 2 - Simon Bouwhuis 3 1-0
Rob Gallenkamp 2 - Jaap Loos 2 ½-½

 

Ronde 8, 24 oktober 2018   
      Uitslag
Rinus Koevoets 1 - Wim Postema 1 0-1
Menno Keuken 2 - Peter de Leeuwe 2 ½-½
Jaap Loos 2 - Victor Bartman 3 0-1
Roel de Jong 2 - Casper Tepe 3 0-1
Willem Toutenhoofd 3 - Freek Bos 3 1-0
Simon Bouwhuis 3 - Hein van der Kroon 3 1-0
Maurice Buzink 3 - Louis van Staden ten Brink 2 0-1
André de Roo 1 - Peter Voets 2 ½-½
Lex van der Wal 1 - Alexander Boelen 1 0-1

 

Ronde 7, 17 oktober 2018   
      Uitslag
Wim Postema 1 - Ton van Garderen 2 1-0
Rinus Koevoets 1 - Victor Bartman 3 1-0
Peter de Leeuwe 2 - Jaap Loos 2 0-1
Peter Voets 2 - Menno Keuken 2 ½-½
Henny Heima 2 - Arnold Smallegoor 2 0-1
Roel de Jong 2 - Simon Bouwhuis 3 1-0
Douwe Jan Veltheer 2 - Harmen van der Ploeg 1 ½-½
Casper Tepe 3 - Rob van Slooten 2 ½-½
Boudewijn Thewissen 2 - Tom Flesseman 3 1-0

 

Ronde 6, 10 oktober 2018   
      Uitslag
Ramon van Beemdelust 1 - Anjo Vlug 2 1-0
Hans  Radder 1 - Rinus Koevoets 1 ½-½
Jack Smith 1 - Rob van Slooten 2 1-0
Menno Keuken 2 - Boudewijn Thewissen 2 ½-½
Victor Bartman 3 - Arnold Smallegoor 2 1-0
Alexander Boelen 1 - Wim Postema 1 1-0
Peter de Leeuwe 2 - Maurice Buzink 3 0-1
Hein van der Kroon 3 - Gerie Opgenhaffen 1 0-1
Vincent Visser 1 - Douwe Jan Veltheer 2 0-1
Rob Baas 3 - Simon Bouwhuis 3 0-1
Tom Flesseman 3 - Frans Altena 3 1-0
Harmen van der Ploeg 1   Oneven                        

 

Ronde 5, 3 oktober 2018   
      Uitslag
Olaf Cliteur 1 - Harmen van der Ploeg 1 ½-½
Jack Smith 1 - Ramon van Beemdelust 1 ½-½
Rinus Koevoets 1 - Roel de Vrijer 3 1-0
Jaap Loos 2 - Henny Heima 2 0-1
Gerie Opgenhaffen 1 - Alexander Boelen 1 0-1
Rob van Slooten 2 - Ton van Garderen 2 1-0
Victor Bartman 3 - Vincent Visser 1 0-1
Arnold Smallegoor 2 - Frans Altena 3 1-0
Cilia van der Kamp 3 - Maurice Buzink 3 0-1
Anjo Vlug 2 - Wim Postema 1 ½-½
Simon Bouwhuis 3 - Willem Toutenhoofd 3 1-0
Hein van der Kroon 3 - Tom Flesseman 3 ½-½
Louis van Staden ten Brink 2 - Roel de Jong 2 0-1
Douwe Jan Veltheer 2 - Hans  Radder 1 ½-½
Casper Tepe 3 - Gerben Houba 2 1-0

 

Ronde 4, 26 september 2018   
Wit   Zwart Uitslag
Ramon van Beemdelust 1 - Frits van Gelder 2 1-0
Wim Postema 1 - Jack Smith 1 0-1
Harmen van der Ploeg 1 - Casper Tepe 3 1-0
Jaap Loos 2 - Hein van der Kroon 3 ½-½
Gerben Houba 2 - Olaf Cliteur 1 0-1
Rob van Slooten 2 - Rob Baas 3 1-0
Frans Altena 3 - Peter de Leeuwe 2 1-0
Ton van Garderen 2 - Anjo Vlug 2 ½-½
Peter Voets 2 - Lex van der Wal 1 0-1
Henny Heima 2 - Rinus Koevoets 1 0-1
Willem Toutenhoofd 3 - Victor Bartman 3 ½-½
Maurice Buzink 3 - Douwe Vaartjes 3 1-0
Gerard Blees 2 - Simon Bouwhuis 3 0-1
André de Roo   oneven  

 

Ronde 3, 19 september 2018   
Wit   Zwart Uitslag
Olaf Cliteur 1 - Henny Heima 2 1-0
Wim Postema 1 - Harmen van der Ploeg 1 1-0
Jack Smith 1 - Hans  Radder 1 1-0
Rinus Koevoets 1 - Casper Tepe 3 0-1
Victor Bartman 3 - Peter Voets 2 ½-½
Ton van Garderen 2 - Gerie Opgenhaffen 1 1-0
Cilia van der Kamp 3 - Jaap Loos 2 1-0
Anjo Vlug 2 - Gerben Houba 2 ½-½
Simon Bouwhuis 3 - Douwe Jan Veltheer 2 0-1
Hein van der Kroon 3 - Frans Altena 3 0-1
André de Roo 1 - Mustapha Yahia 1 0-1
Lex van der Wal 1 - Louis van Staden ten Brink 2 0-1
Frits van Gelder 2 - Peter de Leeuwe 2 1-0
Douwe Vaartjes 3 - Tom Flesseman 3 ½-½

 

Ronde 2, 12 september 2018
Wit   Zwart Uitslag
Hans  Radder 1 - Menno Keuken 2 1-0
Harmen van der Ploeg 1 - Arnold Smallegoor 2 1-0
Jaap Loos 2 - Simon Bouwhuis 3 1-0
Gerie Opgenhaffen 1 - Henny Heima 2 1-0
Gerben Houba 2 - Rob van Slooten 2 1-0
Frans Altena 3 - Victor Bartman 3 0-1
Peter de Leeuwe 2 - Hein van der Kroon 3 1-0
Peter Voets 2 - Cilia van der Kamp 3 1-0
Anjo Vlug 2 - Rinus Koevoets 1 1-0
Willem Toutenhoofd 3 - Wim Postema 1 0-1
Tom Flesseman 3 - Frits van Gelder 2 0-1
Maurice Buzink 3 - Gido ter Heijne 2 0-1
Douwe Jan Veltheer 2 - Ramon van Beemdelust 1 0-1
Casper Tepe 3 - Jack Smith 1 0-1

 

Ronde 1, 6 september 2018   
Wit   Zwart Uitslag
Ramon van Beemdelust 1 - Jaap Loos 2 1-0
Wim Postema 1 - Peter de Leeuwe 2 1-0
Jack Smith 1 - Peter Voets 2 1-0
Rinus Koevoets 1 - Gerben Houba 2 ½-½
Menno Keuken 2 - Frans Altena 3 1-0
Rob van Slooten 2 - Olaf Cliteur 1 ½-½
Victor Bartman 3 - Harmen van der Ploeg 1 0-1
Arnold Smallegoor 2 - Hein van der Kroon 3 1-0
Cilia van der Kamp 3 - Douwe Jan Veltheer 2 0-1
Henny Heima 2 - Hans  Radder 1 ½-½
Simon Bouwhuis 3 - Ton van Garderen 2 0-1
Rob Baas 3 - Anjo Vlug 2 ½-½
Louis van Staden ten Brink 2 - Casper Tepe 3 0-1
Douwe Vaartjes 3 - Willem Toutenhoofd 3 0-1
21 maart 2019

Bijgewerkt op 20 maart 2019

* Alleen met de spelers die minstens 1 keer hebben gespeeld

Groep 1   Groep 2   Groep 3
1 Jack Smith   1 Douwe Jan Veltheer   1 Cilia van der Kamp
2 Ramon van Beemdelust   2 Arnold Smallegoor   2 Simon Bouwhuis
3 Gerie Opgenhaffen   3 Peter Voets   3 Victor Bartman
4 Harmen van der Ploeg   4 Henny Heima   4 Casper Tepe
5 Wim Postema   5 Menno Keuken   5 Willem Toutenhoofd
6 Rinus Koevoets   6 Anjo Vlug   6 Rob Baas
7 Olaf Cliteur   7 Louis van Staden ten Brink   7 Tom Flesseman
8 Alexander Boelen   8 Roel de Jong   8 Hein van der Kroon
9 Hans Radder   9 Rob van Slooten    9 Maurice Buzink
10 Mustapha Yahia   10 Jaap Loos   10 Douwe Vaartjes
11 Lex van der Wal   11 Boudewijn Thewissen   11 Frans Altena
12 Vincent Visser   12 Peter van Nijen   12 Thomas Stam
13 André de Roo   13 Gerben Houba   13 Wil Nanlohy
14 Himmet Obut   14 Ton van Garderen   14 Marie Boomgaard
      15 Peter de Leeuwe   15 Giardaro de Miranda
      16 Rob Gallenkamp   16 Derck Stabler
      17 Piet Hofstee   17 Maarten van Loggem
      18 Frits van Gelder   18 Peter van Harn
      19 Ralph van Bemmel   19 Roel de Vrijer
      20 Gido ter Heijne   20 Freek Bos
      21 Gerard Blees   21 Laurens van Dorst
            22 Michel Bovy