Raadsheer

S c h a a k v e r e n i g i n g
♗ De Raadsheer
A m s t e r d a m
Anno 1922

♗ Interne competitie

8 november 2019
Nr Naam Punten Wa Gsp Gw Rm Vl Perc WP SB Kl Al
1 Olaf Cliteur 1 613,67 83 8 6 2 0 87,5 27 22,5 0 1W
2 Wim Postema 1 529 82 7 4 2 1 71,4 31 19,75 1 1Z
3 Ramon van Beemdelust 1 474,5 81 5 3 2 0 80 13,5 11,75 -1 1W
4 Hans  Radder 1 454,33 80 7 4 1 2 64,3 34 19,5 1 2W
5 Rinus Koevoets 1 421 79 6 3 2 1 66,7 30,5 20,5 0 1W
6 Menno Keuken 2 416,17 78 8 4 2 2 62,5 33 18,25 0 2Z
7 Jaap Loos 2 397,33 77 9 4 3 2 61,1 35,5 18,25 -1 1W
8 Harmen van der Ploeg 1 362,17 76 4 1 1 2 37,5 20,5 6,5 0 1W
9 Bart Romijn 2 355,67 75 8 3 4 1 62,5 24,5 11,75 0 1W
10 Victor Bartman 2 335,5 74 10 4 3 3 55 31 14,5 0 1Z
11 Peter de Leeuwe 2 334 73 7 4 1 2 64,3 16,5 7,75 1 2W
12 Jop Dekker 1 315 72 5 1 3 1 50 20 9,5 1 2W
13 Henny Heima 2 305,83 71 7 3 2 2 57,1 19,5 9,75 1 1W
14 Gerie Opgenhaffen 2 295,5 70 5 1 2 2 40 24,5 8 -1 2Z
15 Douwe Jan Veltheer 1 295,17 69 7 2 3 2 50 15,5 6 -1 1Z
16 Anjo Vlug 2 292,5 68 4 2 1 1 62,5 9,5 4,25 0 1Z
17 Roel de Jong 3 261,67 67 7 3 2 2 57,1 18 7,25 -1 1Z
18 Boudewijn Thewissen 2 260 66 4 3 0 1 75 9,5 4,5 -2 2Z
19 Eric Mol 2 257,83 65 6 3 1 2 58,3 20,5 8,75 0 2Z
20 Peter Voets 2 250 64 6 2 0 4 33,3 24 8 0 2Z
21 Paul Maurice Dekker 3 245 63 4 2 0 2 50 12,5 3,5 0 1Z
22 Michiel Smit 2 239 62 2 2 0 0 100 2 2 0 1Z
23 Rob van Slooten 2 224 61 6 2 2 2 50 18 4,75 0 2W
24 Marie Boomgaard 3 223 60 4 1 1 2 37,5 12 2,75 0 1W
25 Giordano Sanmartin de Miranda 3 220,67 59 1 1 0 0 100 2,5 2,5 1 1W
26 Rob Baas 3 219,17 58 6 1 3 2 41,7 17 5,75 0 1W
27 Gerben Houba 3 212,33 57 6 1 2 3 33,3 18,5 4 0 2W
28 Louis van Staden ten Brink 2 194 56 4 2 0 2 50 7 1,5 0 1Z
29 Tom Flesseman 3 190,67 55 5 2 1 2 50 10 3,25 1 1W
30 Peter van Nijen 2 189,67 54 3 1 0 2 33,3 8 1 1 1W
31 Piet Hofstee 2 157,5 53 5 1 1 3 30 11,5 1 -1 1Z
32 Peter Bosschieter 2 150 52 2 0 2 0 50 5 2,5 0 1Z
33 Rens Mors 3 149,67 51 6 1 1 4 25 21,5 3,5 0 1W
34 Willem Toutenhoofd 3 134,33 49 6 2 0 4 33,3 15 1,5 0 2W
35 Cilia van der Kamp 3 132,33 48 4 1 0 3 25 9 0,5 0 1W
36 Max Kuilman 3 125 46 1 1 0 0 100 1 1 -1 1Z
37 Casper Tepe 3 100,5 44 5 0 1 4 10 18,5 1,75 -1 2Z
38 Arnold Smallegoor 2 80 38 1 0 0 1 0 2 0 1 1W
39 Maarten van Loggem 3 78,5 37 4 0 1 3 12,5 6,5 0,5 0 1Z
40 Hein van der Kroon 3 70,5 34 7 0 2 5 14,3 15 0,75 1 1W
41 Frans Altena 3 66 31 2 0 0 2 0 3 0 0 1W
42 Francisco Gomez Olivares 3 62 30 1 0 0 1 0 2,5 0 -1 1Z
43 Pjotr van Nie 1 60 29 1 0 0 1 0 5 0 1 1W

 

Toelichting op de kolommen
   
Nr plaats op de ranglijst
Naam Achter de naam van iedere speler staat de groep op basis waarvan hij/zij in aanmerking komt voor een prijs aan het einde van het seizoen.
Punten het totaal aantal behaalde keizerpunten
Wa de Keizerwaarde van de speler
Gsp het aantal gespeelde partijen
Gw, Rm, Vl het aantal gewonnen, geremiseerde en verloren partijen
Perc het scoringspercentage
WP, SB weerstandspunten en Sonneborn-Berger punten. Deze kunnen worden gebruikt om de sterkte van de tegenstanders waartegen je hebt gespeeld, te bepalen
Kl kleursaldo, positief als je vaker met wint hebt gespeeld, negatief als je vaker met zwart hebt gespeeld
Al staat voor alternering: 3Z betekent bijv. dat een speler de laatste 3 partijen zwart heeft gehad
On aantal keer dat je als oneven bent ingedeeld
Ng niet gespeeld
Nbs niet gespeeld buiten schuld

 

8 november 2019

* Alleen met de spelers die minstens 1 keer hebben gespeeld

Groep 1   Groep 2   Groep 3
1 Olaf Cliteur   1 Menno Keuken   1 Roel de Jong
2 Wim Postema   2 Jaap Loos   2 Paul Maurice Dekker
3 Ramon van Beemdelust   3 Bart Romijn   3 Marie Boomgaard
4 Hans Radder   4 Victor Bartman   4 Giordano Sanmartin de Miranda
5 Rinus Koevoets   5 Peter de Leeuwe   5 Rob Baas
6 Harmen van der Ploeg   6 Henny Heima   6 Gerben Houba
7 Jop Dekker   7 Gerie Opgenhaffen   7 Tom Flesseman
8 Douwe Jan Veltheer   8 Anjo Vlug   8 Rens Mors
9 Pjotr van Nie   9 Boudewijn Thewissen   9 Willem Toutenhoofd
      10 Eric Mol   10 Cilia van der Kamp
      11 Peter Voets   11 Max Kuilman
      12 Michiel Smit   12 Casper Tepe
      13 Rob van Slooten   13 Maarten van Loggem
      14 Louis van Staden ten Brink   14 Hein van der Kroon
      15 Peter van Nijen   15 Frans Altena
      16 Piet Hofstee   16 Fransisco Gomez Olivores
      17 Peter Bosschieter      
      18 Arnold Smallegoor      

 

 

 

 

 

8 november 2019
Ronde 10, 6 november 2019
Olaf Cliteur 1 - Gerie Opgenhaffen 2 1-0
Tom Flesseman 3 - Francisco Gomez Olivares 3 1-0
Rob van Slooten 2 - Piet Hofstee 2 1-0
Hein van der Kroon 3 - Peter Bosschieter 2 ½-½
Marie Boomgaard 3 - Paul Maurice Dekker 3 0-1
Bart Romijn 2 - Victor Bartman 2 ½-½
Jaap Loos 2   Oneven                        

 

Ronde 9, 30 oktober
Victor Bartman 2 - Eric Mol 2 1-0
Cilia van der Kamp 3 - Maarten van Loggem 3 1-0
Henny Heima 2 - Louis van Staden ten Brink 2 1-0
Jaap Loos 2 - Bart Romijn 2 ½-½
Rob van Slooten 2 - Casper Tepe 3 1-0
Rob Baas 3 - Tom Flesseman 3 ½-½
Willem Toutenhoofd 3 - Hein van der Kroon 3 1-0
Peter de Leeuwe 2 - Marie Boomgaard 3 1-0
Piet Hofstee 2 - Boudewijn Thewissen 2 0-1
Jop Dekker 1 - Anjo Vlug 2 ½-½
Rens Mors 3 - Roel de Jong 3 0-1

 

Ronde 8, 23 oktober
Rinus Koevoets 1 - Menno Keuken 2 ½-½
Victor Bartman 2 - Jaap Loos 2 ½-½
Anjo Vlug 2 - Peter Voets 2 1-0
Roel de Jong 3 - Rob Baas 3 ½-½
Hans  Radder 1 - Bart Romijn 2 ½-½
Hein van der Kroon 3 - Max Kuilman 3 0-1
Peter Bosschieter 2 - Henny Heima 2 ½-½
Paul Maurice Dekker 3 - Douwe Jan Veltheer 1 0-1

 

Ronde 7, 16 oktober
Douwe Jan Veltheer 1 - Wim Postema 1 0-1
Harmen van der Ploeg 1 - Olaf Cliteur 1 0-1
Henny Heima 2 - Jaap Loos 2 0-1
Tom Flesseman 3 - Eric Mol 2 0-1
Louis van Staden ten Brink 2 - Casper Tepe 3 1-0
Hans  Radder 1 - Menno Keuken 2 1-0
Willem Toutenhoofd 3 - Roel de Jong 3 0-1
Gerben Houba 3 - Rens Mors 3 1-0
Peter de Leeuwe 2 - Peter Voets 2 1-0
Frans Altena 3 - Piet Hofstee 2 0-1
Maarten van Loggem 3 - Hein van der Kroon 3 ½-½
Paul Maurice Dekker 3 - Victor Bartman 2 0-1
Marie Boomgaard 3 - Oneven                        

 

Ronde 6, 9 oktober
Ramon van Beemdelust 1 - Rinus Koevoets 1 1-0
Wim Postema 1 - Olaf Cliteur 1 ½-½
Menno Keuken 2 - Gerie Opgenhaffen 2 1-0
Peter Voets 2 - Victor Bartman 2 1-0
Henny Heima 2 - Willem Toutenhoofd 3 1-0
Arnold Smallegoor 2 - Michiel Smit 2 0-1
Jaap Loos 2 - Peter de Leeuwe 2 1-0
Hein van der Kroon 3 - Roel de Jong 3 0-1
Marie Boomgaard 3 - Frans Altena 3 1-0
Bart Romijn 2 - Harmen van der Ploeg 1 1-0
Jop Dekker 1 - Douwe Jan Veltheer 1 ½-½
Rens Mors 3 - Rob van Slooten 2 ½-½
Gerben Houba 3 - Paul Maurice Dekker 3 0-1

 

Ronde 5, 2 oktober
Wim Postema 1 - Hans  Radder 1 1-0
Rinus Koevoets 1 - Bart Romijn 2 1-0
Gerie Opgenhaffen 2 - Douwe Jan Veltheer 1 1-0
Victor Bartman 2 - Marie Boomgaard 3 ½-½
Olaf Cliteur 1 - Menno Keuken 2 1-0
Anjo Vlug 2 - Ramon van Beemdelust 1 0-1
Jaap Loos 2 - Rens Mors 3 1-0
Louis van Staden ten Brink 2 - Cilia van der Kamp 3 1-0
Giordano Sanmartin de Miranda 3 - Rob Baas 3 1-0
Michiel Smit 2 - Peter Voets 2 1-0
Harmen van der Ploeg 1   Oneven                        

 

Ronde 4, 25 september
Douwe Jan Veltheer 1 - Piet Hofstee 2 1-0
Gerie Opgenhaffen 2 - Ramon van Beemdelust 1 ½-½
Menno Keuken 2 - Wim Postema 1 1-0
Victor Bartman 2 - Rinus Koevoets 1 0-1
Peter Voets 2 - Olaf Cliteur 1 0-1
Tom Flesseman 3 - Willem Toutenhoofd 3 1-0
Rob Baas 3 - Maarten van Loggem 3 1-0
Roel de Jong 3 - Henny Heima 2 0-1
Hans  Radder 1 - Jaap Loos 2 1-0
Peter van Nijen 2 - Anjo Vlug 2 0-1
Peter de Leeuwe 2 - Gerben Houba 3 1-0
Eric Mol 2 - Hein van der Kroon 3 1-0
Bart Romijn 2 - Rens Mors 3 1-0
Cilia van der Kamp 3   Oneven                        

 

Ronde 3, 18 september
Wim Postema 1 - Jop Dekker 1 1-0
Menno Keuken 2 - Jaap Loos 2 1-0
Peter Voets 2 - Tom Flesseman 3 1-0
Olaf Cliteur 1 - Hans  Radder 1 1-0
Casper Tepe 3 - Peter de Leeuwe 2 0-1
Willem Toutenhoofd 3 - Boudewijn Thewissen 2 0-1
Gerben Houba 3 - Victor Bartman 2 0-1
Eric Mol 2 - Rob van Slooten 2 1-0
Bart Romijn 2 - Gerie Opgenhaffen 2 ½-½
Rens Mors 3 - Louis van Staden ten Brink 2 1-0
Peter van Nijen 2 - Oneven                        

 

Ronde 2, 11 september
Ramon van Beemdelust 1 - Harmen van der Ploeg 1 ½-½
Douwe Jan Veltheer 1 - Gerben Houba 3 ½-½
Rinus Koevoets 1 - Olaf Cliteur 1 ½-½
Cilia van der Kamp 3 - Victor Bartman 2 0-1
Jaap Loos 2 - Casper Tepe 3 1-0
Rob van Slooten 2 - Roel de Jong 3 ½-½
Boudewijn Thewissen 2 - Wim Postema 1 0-1
Rob Baas 3 - Henny Heima 2 ½-½
Hans  Radder 1 - Peter van Nijen 2 1-0
Peter de Leeuwe 2 - Eric Mol 2 ½-½
Maarten van Loggem 3 - Willem Toutenhoofd 3 0-1
Jop Dekker 1 - Menno Keuken 2 ½-½
Pjotr van Nie 1 - Bart Romijn 2 0-1
Gerie Opgenhaffen 2   Oneven                        

 

Ronde 1, 4 september 2019
Wim Postema 1 - Jaap Loos 2 ½-½
Harmen van der Ploeg 1 - Peter de Leeuwe 2 1-0
Menno Keuken 2 - Rob Baas 3 1-0
Victor Bartman 2 - Hans  Radder 1 0-1
Henny Heima 2 - Jop Dekker 1 0-1
Olaf Cliteur 1 - Rob van Slooten 2 1-0
Casper Tepe 3 - Douwe Jan Veltheer 1 ½-½
Roel de Jong 3 - Rinus Koevoets 1 0-1
Peter van Nijen 2 - Cilia van der Kamp 3 1-0
Hein van der Kroon 3 - Boudewijn Thewissen 2 0-1
Piet Hofstee 2 - Gerben Houba 3 ½-½
Eric Mol 2 - Ramon van Beemdelust 1 0-1