logo large
S c h a a k v e r e n i g i n g

De Raadsheer

A m s t e r d a m

  • Stand na ronde 3
  • Uitslagen
  • Stand per groep
  • Informatie

Bijgewerkt op 19 september 2018 *

Nr Naam Punten Wa Gsp Gw Rm Vl Perc Kl Al
1 Jack Smith 1 217 99 3 3 0 0 100 1 1W
2 Wim Postema 1 202 98 3 3 0 0 100 1 1W
3 Ton van Garderen 2 173 97 2 2 0 0 100 0 1W
4 Anjo Vlug 2 166,5 96 3 1 2 0 66,7 1 2W
5 Gerben Houba 2 155,5 95 3 1 2 0 66,7 -1 1Z
6 Olaf Cliteur 1 134,17 94 2 1 1 0 75 0 1W
7 Mustapha Yahia 1 131,67 93 1 1 0 0 100 -1 1Z
8 Ramon van Beemdelust 1 130,33 92 2 2 0 0 100 0 1Z
9 Frits van Gelder 2 120,33 91 2 2 0 0 100 0 1W
10 Harmen van der Ploeg 1 117 90 3 2 0 1 66,7 -1 1Z
11 Casper Tepe 3 113 89 3 2 0 1 66,7 -1 1Z
12 Rob Baas 3 106,17 88 1 0 1 0 50 1 1W
13 Hans  Radder 1 100,5 87 3 1 1 1 50 -1 1Z
14 Gido ter Heijne 2 100 86 1 1 0 0 100 -1 1Z
15 Gerie Opgenhaffen 1 99,67 85 2 1 0 1 50 0 1Z
16 Douwe Jan Veltheer 2 87 84 3 2 0 1 66,7 -1 1Z
17 Louis van Staden ten Brink 2 86 83 2 1 0 1 50 0 1Z
18 Peter Voets 2 68,5 70 3 1 1 1 50 -1 1Z
19 Rob van Slooten 2 68,17 69 2 0 1 1 25 0 1Z
20 Victor Bartman 3 66,5 67 3 1 1 1 50 1 1W
21 Menno Keuken 2 58 61 2 1 0 1 50 0 1Z
22 Willem Toutenhoofd 3 56,33 59 2 1 0 1 50 0 1W
23 André de Roo 1 51,33 55 1 0 0 1 0 1 1W
24 Arnold Smallegoor 2 50,67 53 2 1 0 1 50 0 1Z
25 Henny Heima 2 49,5 52 3 0 1 2 16,7 -1 2Z
26 Lex van der Wal 1 48,67 51 1 0 0 1 0 1 1W
27 Rinus Koevoets 1 48,5 50 3 0 1 2 16,7 1 1W
28 Simon Bouwhuis 3 37 42 3 1 0 2 33,3 1 1W
29 Cilia van der Kamp 3 37 41 3 1 0 2 33,3 1 1W
30 Peter de Leeuwe 2 34 40 3 1 0 2 33,3 -1 1Z
31 Frans Altena 3 34 39 3 1 0 2 33,3 -1 1Z
32 Douwe Vaartjes 3 33,17 38 2 0 1 1 25 2 2W
33 Tom Flesseman 3 32,67 37 2 0 1 1 25 0 1Z
34 Maurice Buzink 3 26,67 36 1 0 0 1 0 1 1W
35 Jaap Loos 2 0 35 3 0 0 3 0 -1 1Z
36 Hein van der Kroon 3 0 34 3 0 0 3 0 -1 1W

* Alleen met de spelers die minstens 1 keer hebben gespeeld

 

Toelichting op de kolommen
   
Nr plaats op de ranglijst
Naam Achter de naam van iedere speler staat de groep op basis waarvan hij/zij in aanmerking komt voor een prijs aan het einde van het seizoen.
Punten het totaal aantal behaalde keizerpunten
Wa de Keizerwaarde van de speler
Gsp het aantal gespeelde partijen
Gw, Rm, Vl het aantal gewonnen, geremiseerde en verloren partijen
Perc het scoringspercentage
WP, SB weerstandspunten en Sonneborn-Berger punten. Deze kunnen worden gebruikt om de sterkte van de tegenstanders waartegen je hebt gespeeld, te bepalen
Kl kleursaldo, positief als je vaker met wint hebt gespeeld, negatief als je vaker met zwart hebt gespeeld
Al staat voor alternering: 3Z betekent bijv. dat een speler de laatste 3 partijen zwart heeft gehad
On aantal keer dat je als oneven bent ingedeeld
Ng niet gespeeld
Nbs niet gespeeld buiten schuld
Ronde 3, 19 september 2018   
Wit   Zwart Uitslag
Olaf Cliteur 1 - Henny Heima 2 1-0
Wim Postema 1 - Harmen van der Ploeg 1 1-0
Jack Smith 1 - Hans  Radder 1 1-0
Rinus Koevoets 1 - Casper Tepe 3 0-1
Victor Bartman 3 - Peter Voets 2 ½-½
Ton van Garderen 2 - Gerie Opgenhaffen 1 1-0
Cilia van der Kamp 3 - Jaap Loos 2 1-0
Anjo Vlug 2 - Gerben Houba 2 ½-½
Simon Bouwhuis 3 - Douwe Jan Veltheer 2 0-1
Hein van der Kroon 3 - Frans Altena 3 0-1
André de Roo 1 - Mustapha Yahia 1 0-1
Lex van der Wal 1 - Louis van Staden ten Brink 2 0-1
Frits van Gelder 2 - Peter de Leeuwe 2 1-0
Douwe Vaartjes 3 - Tom Flesseman 3 ½-½

 

Ronde 2, 12 september 2018
Wit   Zwart Uitslag
Hans  Radder 1 - Menno Keuken 2 1-0
Harmen van der Ploeg 1 - Arnold Smallegoor 2 1-0
Jaap Loos 2 - Simon Bouwhuis 3 1-0
Gerie Opgenhaffen 1 - Henny Heima 2 1-0
Gerben Houba 2 - Rob van Slooten 2 1-0
Frans Altena 3 - Victor Bartman 3 0-1
Peter de Leeuwe 2 - Hein van der Kroon 3 1-0
Peter Voets 2 - Cilia van der Kamp 3 1-0
Anjo Vlug 2 - Rinus Koevoets 1 1-0
Willem Toutenhoofd 3 - Wim Postema 1 0-1
Tom Flesseman 3 - Frits van Gelder 2 0-1
Maurice Buzink 3 - Gido ter Heijne 2 0-1
Douwe Jan Veltheer 2 - Ramon van Beemdelust 1 0-1
Casper Tepe 3 - Jack Smith 1 0-1

 

Ronde 1, 6 september 2018   
Wit   Zwart Uitslag
Ramon van Beemdelust 1 - Jaap Loos 2 1-0
Wim Postema 1 - Peter de Leeuwe 2 1-0
Jack Smith 1 - Peter Voets 2 1-0
Rinus Koevoets 1 - Gerben Houba 2 ½-½
Menno Keuken 2 - Frans Altena 3 1-0
Rob van Slooten 2 - Olaf Cliteur 1 ½-½
Victor Bartman 3 - Harmen van der Ploeg 1 0-1
Arnold Smallegoor 2 - Hein van der Kroon 3 1-0
Cilia van der Kamp 3 - Douwe Jan Veltheer 2 0-1
Henny Heima 2 - Hans  Radder 1 ½-½
Simon Bouwhuis 3 - Ton van Garderen 2 0-1
Rob Baas 3 - Anjo Vlug 2 ½-½
Louis van Staden ten Brink 2 - Casper Tepe 3 0-1
Douwe Vaartjes 3 - Willem Toutenhoofd 3 0-1

Bijgewerkt op 19 september 2018

* Alleen met de spelers die minstens 1 keer hebben gespeeld

Groep 1   Groep 2   Groep 3
1 Jack Smith   1 Ton van Garderen   1 Casper Tepe
2 Wim Postema   2 Anjo Vlug   2 Rob Baas
3 Olaf Cliteur   3 Gerben Houba   3 Victor Bartman
4 Mustapha Yahia   4 Frits van Gelder   4 Willem Toutenhoofd
5 Ramon van Beemdelust   5 Gido ter Heijne   5 Simon Bouwhuis
6 Harmen van der Ploeg   6 Douwe Jan Veltheer   6 Cilia van der Kamp
7 Hans Radder   7 Louis van Staden ten Brink   7 Frans Altena
8 Gerie Opgenhaffen   8 Peter Voets   8 Douwe Vaartjes
9 André de Roo   9 Rob van Slooten   9 Tom Flesseman
10 Lex van der Wal   10 Menno Keuken   10 Maurice Buzink
11 Rinus Koevoets   11 Arnold Smallegoor   11 Hein van der Kroon
      12 Henny Heima      
      13 Peter de Leeuwe      
      14 Jaap Loos      

Speeltempo: 1h30 p.p.p.p. met vanaf de 1e eerste zet een increment van 15 seconden.

We streven ernaar om om 20:00 uur te beginnen met indelen. Je hoeft je niet van tevoren aan te melden, maar als je wilt spelen is het verstandig om voor 20 uur aanwezig te zijn; als je later binnen komt, loop je het risico dat je niet meer ingedeeld kunt worden. Je kunt op de clubavond ook bellen naar de zaal om je aan te melden (nummer: 020 - 626 78 44).

De indeling gebeurt volgens het systeem Keizer. De indeling gebeurt in 1 grote groep, waardoor iedereen tegen iedereen kan spelen. Binnen deze groep worden 2 ratingprijzen uitgedeeld voor spelers met ratings tot 1750 (groep 2) en tot 1450 (groep 3).