logo large
S c h a a k v e r e n i g i n g

De Raadsheer

A m s t e r d a m

  • Stand na ronde 11
  • Uitslagen
  • Stand per groep
  • Informatie

Bijgewerkt op 14 november 2018 *

Nr Naam Punten Wa Gsp Gw Rm Vl Perc WP SB Kl Al
1 Ramon van Beemdelust 1 822 111 6 5 1 0 91,7 27,5 24,5 2 2W
2 Jack Smith 1 819,5 110 8 5 2 1 75 35,5 24,75 0 2Z
3 Harmen van der Ploeg 1 726 109 6 3 2 1 66,7 29 18,5 -2 2Z
4 Olaf Cliteur 1 691 108 5 3 2 0 80 16 12,5 1 2W
5 Wim Postema 1 675 107 9 5 2 2 66,7 37,5 23 1 1W
6 Douwe Jan Veltheer 2 651,67 106 8 3 4 1 62,5 33 18,25 0 1Z
7 Anjo Vlug 2 598 105 9 2 6 1 55,6 34,5 19,75 1 2W
8 Arnold Smallegoor 2 563 104 7 5 0 2 71,4 21 12,5 1 2W
9 Casper Tepe 3 562,5 103 9 4 1 4 50 36,5 16 -1 1Z
10 Rinus Koevoets 1 547,5 102 10 5 2 3 60 33,5 15,75 0 2Z
11 Alexander Boelen 1 537 101 4 3 1 0 87,5 16,5 14 -2 2Z
12 Menno Keuken 2 499,5 100 7 3 3 1 64,3 20,5 14 1 1Z
13 Gerie Opgenhaffen 1 485 99 6 4 0 2 66,7 15,5 9,5 0 1W
14 Roel de Jong 2 484,67 98 6 3 1 2 58,3 26,5 13,5 0 1Z
15 Mustapha Yahia 1 480 97 1 1 0 0 100 0,5 0,5 -1 1Z
16 Maurice Buzink 3 469,67 96 5 3 0 2 60 11,5 7,5 1 1W
17 Ton van Garderen 2 453,67 95 5 2 1 2 50 23 11,5 -1 2Z
18 Peter Voets 2 448,5 94 8 2 3 3 43,8 30 12,75 0 1W
19 Hans  Radder 1 447,67 93 5 1 3 1 50 24 11,25 -1 1W
20 Rob van Slooten 2 412,83 92 8 2 2 4 37,5 28,5 7,75 0 1Z
21 Cilia van der Kamp 3 411,33 91 6 3 0 3 50 17 5,5 2 1W
22 Vincent Visser 1 408 90 2 1 0 1 50 9,5 4,5 0 1W
23 Willem Toutenhoofd 3 400,67 89 7 3 1 3 50 24,5 6,75 1 1W
24 Louis van Staden ten Brink 2 399,67 88 6 3 0 3 50 23,5 9,5 0 1Z
25 Boudewijn Thewissen 2 395,5 87 3 2 1 0 83,3 11,5 9,25 1 2W
26 Gerben Houba 2 374 86 5 1 2 2 40 22,5 8,5 -1 1Z
27 Victor Bartman 3 370,5 85 11 3 3 5 40,9 38 14,5 -1 2Z
28 Douwe Vaartjes 3 356,5 84 5 2 1 2 50 10,5 3 1 1W
29 Simon Bouwhuis 3 351 83 11 5 0 6 45,5 29,5 9,5 -1 1W
30 Lex van der Wal 1 344,83 82 4 1 1 2 37,5 11 4 0 1Z
31 Rob Baas 3 306,67 81 5 0 2 3 20 21,5 4,75 1 1W
32 Frits van Gelder 2 299 80 3 2 0 1 66,7 9,5 4 -1 1Z
33 André de Roo 1 298,33 79 2 0 1 1 25 4,5 1,75 2 2W
34 Peter van Nijen 2 295 78 2 2 0 0 100 4,5 4,5 0 1Z
35 Henny Heima 2 279 77 8 2 1 5 31,3 28,5 6,25 0 1W
36 Jaap Loos 2 278,5 76 10 2 3 5 35 28,5 6 0 1W
37 Tom Flesseman 3 245,5 73 7 1 2 4 28,6 16 4 1 2W
38 Gido ter Heijne 2 245 72 1 1 0 0 100 3 3 -1 1Z
39 Frans Altena 3 222,67 71 8 2 0 6 25 26 3,5 -2 1Z
40 Rob Gallenkamp 2 210 70 2 0 2 0 50 5 2,5 2 2W
41 Peter de Leeuwe 2 180,5 67 9 1 2 6 22,2 25,5 4 -1 1Z
42 Hein van der Kroon 3 174,5 66 9 0 3 6 16,7 29,5 4,5 -1 1Z
43 Piet Hofstee 2 134 64 1 0 1 0 50 2 1 1 1W
44 Roel de Vrijer 3 90 45 1 0 0 1 0 6 0 -1 1Z
45 Freek Bos 3 88 44 1 0 0 1 0 3,5 0 -1 1Z
46 Laurens van Dorst 3 86 43 1 0 0 1 0 2,5 0 -1 1Z
47 Michel Bovy 3 84 42 1 0 0 1 0 3 0 -1 1Z
48 Gerard Blees 2 82 41 1 0 0 1 0 5 0 1 1W



* Alleen met de spelers die minstens 1 keer hebben gespeeld


 

Toelichting op de kolommen
   
Nr plaats op de ranglijst
Naam Achter de naam van iedere speler staat de groep op basis waarvan hij/zij in aanmerking komt voor een prijs aan het einde van het seizoen.
Punten het totaal aantal behaalde keizerpunten
Wa de Keizerwaarde van de speler
Gsp het aantal gespeelde partijen
Gw, Rm, Vl het aantal gewonnen, geremiseerde en verloren partijen
Perc het scoringspercentage
WP, SB weerstandspunten en Sonneborn-Berger punten. Deze kunnen worden gebruikt om de sterkte van de tegenstanders waartegen je hebt gespeeld, te bepalen
Kl kleursaldo, positief als je vaker met wint hebt gespeeld, negatief als je vaker met zwart hebt gespeeld
Al staat voor alternering: 3Z betekent bijv. dat een speler de laatste 3 partijen zwart heeft gehad
On aantal keer dat je als oneven bent ingedeeld
Ng niet gespeeld
Nbs niet gespeeld buiten schuld
Ronde 11, 14 november 2018    
Wit   Zwart Uitslag
Olaf Cliteur 1 - Casper Tepe 3 1-0
Jaap Loos 2 - Frans Altena 3 1-0
Gerie Opgenhaffen 1 - Victor Bartman 3 1-0
Arnold Smallegoor 2 - Rob van Slooten 2 1-0
Cilia van der Kamp 3 - Michel Bovy 3 1-0
Anjo Vlug 2 - Roel de Jong 2 ½-½
Henny Heima 2 - Hein van der Kroon 3 1-0
Willem Toutenhoofd 3 - Menno Keuken 2 0-1
Simon Bouwhuis 3 - Louis van Staden ten Brink 2 0-1
Tom Flesseman 3 - Peter van Nijen 2 0-1
Rob Gallenkamp 2 - Lex van der Wal 1 ½-½

 

Ronde 10, 7 november 2018
      Uitslag
Ramon van Beemdelust 1 - Jack Smith 1 1-0
Wim Postema 1 - Douwe Jan Veltheer 2 ½-½
Peter van Nijen 2 - Henny Heima 2 1-0
Menno Keuken 2 - Victor Bartman 3 1-0
Peter Voets 2 - Simon Bouwhuis 3 1-0
Anjo Vlug 2 - Alexander Boelen 1 ½-½
Roel de Jong 2 - Rinus Koevoets 1 0-1
Hein van der Kroon 3 - Jaap Loos 2 ½-½
Rob Baas 3 - Gerie Opgenhaffen 1 0-1
Douwe Vaartjes 3 - Laurens van Dorst 3 1-0
Piet Hofstee 2 - Peter de Leeuwe 2 ½-½

 

Ronde 9, 31 oktober 2018    
      Uitslag
Rob van Slooten 2 - Roel de Jong 2 0-1
Victor Bartman 3 - Rob Baas 3 ½-½
Frans Altena 3 - Cilia van der Kamp 3 0-1
Arnold Smallegoor 2 - Peter Voets 2 1-0
Peter de Leeuwe 2 - Douwe Vaartjes 3 0-1
Louis van Staden ten Brink 2 - Rinus Koevoets 1 0-1
Tom Flesseman 3 - Willem Toutenhoofd 3 0-1
Douwe Jan Veltheer 2 - Jack Smith 1 ½-½
Casper Tepe 3 - Anjo Vlug 2 0-1
Boudewijn Thewissen 2 - Simon Bouwhuis 3 1-0
Rob Gallenkamp 2 - Jaap Loos 2 ½-½

 

Ronde 8, 24 oktober 2018   
      Uitslag
Rinus Koevoets 1 - Wim Postema 1 0-1
Menno Keuken 2 - Peter de Leeuwe 2 ½-½
Jaap Loos 2 - Victor Bartman 3 0-1
Roel de Jong 2 - Casper Tepe 3 0-1
Willem Toutenhoofd 3 - Freek Bos 3 1-0
Simon Bouwhuis 3 - Hein van der Kroon 3 1-0
Maurice Buzink 3 - Louis van Staden ten Brink 2 0-1
André de Roo 1 - Peter Voets 2 ½-½
Lex van der Wal 1 - Alexander Boelen 1 0-1

 

Ronde 7, 17 oktober 2018   
      Uitslag
Wim Postema 1 - Ton van Garderen 2 1-0
Rinus Koevoets 1 - Victor Bartman 3 1-0
Peter de Leeuwe 2 - Jaap Loos 2 0-1
Peter Voets 2 - Menno Keuken 2 ½-½
Henny Heima 2 - Arnold Smallegoor 2 0-1
Roel de Jong 2 - Simon Bouwhuis 3 1-0
Douwe Jan Veltheer 2 - Harmen van der Ploeg 1 ½-½
Casper Tepe 3 - Rob van Slooten 2 ½-½
Boudewijn Thewissen 2 - Tom Flesseman 3 1-0

 

Ronde 6, 10 oktober 2018   
      Uitslag
Ramon van Beemdelust 1 - Anjo Vlug 2 1-0
Hans  Radder 1 - Rinus Koevoets 1 ½-½
Jack Smith 1 - Rob van Slooten 2 1-0
Menno Keuken 2 - Boudewijn Thewissen 2 ½-½
Victor Bartman 3 - Arnold Smallegoor 2 1-0
Alexander Boelen 1 - Wim Postema 1 1-0
Peter de Leeuwe 2 - Maurice Buzink 3 0-1
Hein van der Kroon 3 - Gerie Opgenhaffen 1 0-1
Vincent Visser 1 - Douwe Jan Veltheer 2 0-1
Rob Baas 3 - Simon Bouwhuis 3 0-1
Tom Flesseman 3 - Frans Altena 3 1-0
Harmen van der Ploeg 1   Oneven                        

 

Ronde 5, 3 oktober 2018   
      Uitslag
Olaf Cliteur 1 - Harmen van der Ploeg 1 ½-½
Jack Smith 1 - Ramon van Beemdelust 1 ½-½
Rinus Koevoets 1 - Roel de Vrijer 3 1-0
Jaap Loos 2 - Henny Heima 2 0-1
Gerie Opgenhaffen 1 - Alexander Boelen 1 0-1
Rob van Slooten 2 - Ton van Garderen 2 1-0
Victor Bartman 3 - Vincent Visser 1 0-1
Arnold Smallegoor 2 - Frans Altena 3 1-0
Cilia van der Kamp 3 - Maurice Buzink 3 0-1
Anjo Vlug 2 - Wim Postema 1 ½-½
Simon Bouwhuis 3 - Willem Toutenhoofd 3 1-0
Hein van der Kroon 3 - Tom Flesseman 3 ½-½
Louis van Staden ten Brink 2 - Roel de Jong 2 0-1
Douwe Jan Veltheer 2 - Hans  Radder 1 ½-½
Casper Tepe 3 - Gerben Houba 2 1-0

 

Ronde 4, 26 september 2018   
Wit   Zwart Uitslag
Ramon van Beemdelust 1 - Frits van Gelder 2 1-0
Wim Postema 1 - Jack Smith 1 0-1
Harmen van der Ploeg 1 - Casper Tepe 3 1-0
Jaap Loos 2 - Hein van der Kroon 3 ½-½
Gerben Houba 2 - Olaf Cliteur 1 0-1
Rob van Slooten 2 - Rob Baas 3 1-0
Frans Altena 3 - Peter de Leeuwe 2 1-0
Ton van Garderen 2 - Anjo Vlug 2 ½-½
Peter Voets 2 - Lex van der Wal 1 0-1
Henny Heima 2 - Rinus Koevoets 1 0-1
Willem Toutenhoofd 3 - Victor Bartman 3 ½-½
Maurice Buzink 3 - Douwe Vaartjes 3 1-0
Gerard Blees 2 - Simon Bouwhuis 3 0-1
André de Roo   oneven  

 

Ronde 3, 19 september 2018   
Wit   Zwart Uitslag
Olaf Cliteur 1 - Henny Heima 2 1-0
Wim Postema 1 - Harmen van der Ploeg 1 1-0
Jack Smith 1 - Hans  Radder 1 1-0
Rinus Koevoets 1 - Casper Tepe 3 0-1
Victor Bartman 3 - Peter Voets 2 ½-½
Ton van Garderen 2 - Gerie Opgenhaffen 1 1-0
Cilia van der Kamp 3 - Jaap Loos 2 1-0
Anjo Vlug 2 - Gerben Houba 2 ½-½
Simon Bouwhuis 3 - Douwe Jan Veltheer 2 0-1
Hein van der Kroon 3 - Frans Altena 3 0-1
André de Roo 1 - Mustapha Yahia 1 0-1
Lex van der Wal 1 - Louis van Staden ten Brink 2 0-1
Frits van Gelder 2 - Peter de Leeuwe 2 1-0
Douwe Vaartjes 3 - Tom Flesseman 3 ½-½

 

Ronde 2, 12 september 2018
Wit   Zwart Uitslag
Hans  Radder 1 - Menno Keuken 2 1-0
Harmen van der Ploeg 1 - Arnold Smallegoor 2 1-0
Jaap Loos 2 - Simon Bouwhuis 3 1-0
Gerie Opgenhaffen 1 - Henny Heima 2 1-0
Gerben Houba 2 - Rob van Slooten 2 1-0
Frans Altena 3 - Victor Bartman 3 0-1
Peter de Leeuwe 2 - Hein van der Kroon 3 1-0
Peter Voets 2 - Cilia van der Kamp 3 1-0
Anjo Vlug 2 - Rinus Koevoets 1 1-0
Willem Toutenhoofd 3 - Wim Postema 1 0-1
Tom Flesseman 3 - Frits van Gelder 2 0-1
Maurice Buzink 3 - Gido ter Heijne 2 0-1
Douwe Jan Veltheer 2 - Ramon van Beemdelust 1 0-1
Casper Tepe 3 - Jack Smith 1 0-1

 

Ronde 1, 6 september 2018   
Wit   Zwart Uitslag
Ramon van Beemdelust 1 - Jaap Loos 2 1-0
Wim Postema 1 - Peter de Leeuwe 2 1-0
Jack Smith 1 - Peter Voets 2 1-0
Rinus Koevoets 1 - Gerben Houba 2 ½-½
Menno Keuken 2 - Frans Altena 3 1-0
Rob van Slooten 2 - Olaf Cliteur 1 ½-½
Victor Bartman 3 - Harmen van der Ploeg 1 0-1
Arnold Smallegoor 2 - Hein van der Kroon 3 1-0
Cilia van der Kamp 3 - Douwe Jan Veltheer 2 0-1
Henny Heima 2 - Hans  Radder 1 ½-½
Simon Bouwhuis 3 - Ton van Garderen 2 0-1
Rob Baas 3 - Anjo Vlug 2 ½-½
Louis van Staden ten Brink 2 - Casper Tepe 3 0-1
Douwe Vaartjes 3 - Willem Toutenhoofd 3 0-1

Bijgewerkt op 14 november 2018

* Alleen met de spelers die minstens 1 keer hebben gespeeld

Groep 1   Groep 2   Groep 3
1 Ramon van Beemdelust   1 Douwe Jan Veltheer   1 Casper Tepe
2 Jack Smith   2 Anjo Vlug   2 Maurice Buzink
3 Harmen van der Ploeg   3 Arnold Smallegoor   3 Cilia van der Kamp
4 Olaf Cliteur   4 Menno Keuken   4 Willem Toutenhoofd
5 Wim Postema   5 Roel de Jong   5 Victor Bartman
6 Rinus Koevoets   6 Ton van Garderen   6 Douwe Vaartjes
7 Alexander Boelen   7 Peter Voets   7 Simon Bouwhuis
8 Gerie Opgenhaffen   8 Rob van Slooten   8 Rob Baas
9 Mustapha Yahia   9 Louis van Staden ten Brink   9 Tom Flesseman
10 Hans Radder   10 Boudewijn Thewissen   10 Frans Altena
11 Vincent Visser   11 Gerben Houba   11 Hein van der Kroon
12 Lex van der Wal   12 Frits van Gelder   12 Roel de Vrijer
13 André de Roo   13 Peter van Nijen   13 Freek Bos
      14 Henny Heima   14 Laurens van Dorst
      15 Jaap Loos   15 Michel Bovy
      16 Gido ter Heijne      
      17 Rob Gallenkamp      
      18 Peter de Leeuwe      
      19 Piet Hofstee      
      20 Gerard Blees      

Speeltempo: 1h30 p.p.p.p. met vanaf de 1e eerste zet een increment van 15 seconden.

We streven ernaar om om 20:00 uur te beginnen met indelen. Je hoeft je niet van tevoren aan te melden, maar als je wilt spelen is het verstandig om voor 20 uur aanwezig te zijn; als je later binnen komt, loop je het risico dat je niet meer ingedeeld kunt worden. Je kunt op de clubavond ook bellen naar de zaal om je aan te melden (nummer: 020 - 626 78 44).

De indeling gebeurt volgens het systeem Keizer. De indeling gebeurt in 1 grote groep, waardoor iedereen tegen iedereen kan spelen. Binnen deze groep worden 2 ratingprijzen uitgedeeld voor spelers met ratings tot 1750 (groep 2) en tot 1450 (groep 3).